FILIPOWICZ Tomasz
2010-12-26
MMKS Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ALFUT Tomasz
2008-09-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AUGUŚCIAK Mikołaj
2010-11-02
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BASZANOWSKI Mikołaj
2011-04-22
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BELECKI Paweł
2007-01-05
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BILIŃSKI Jakub
2010-07-13
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CEDRO Piotr
2008-05-29
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHAMIER-CIEMIŃSKI Ignacy
2011-04-13
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHOJECKI Lesław
2010-09-01
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZERWIŃSKI Karol
2011-05-30
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CZOSKA Mateusz
2009-06-19
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DĄBKOWSKI Julian
2011-02-23
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DRÓŻDŻ Jan
2009-04-01
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DYŃKA Aleks
2010-01-13
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DZIRBA Szymon
2010-09-30
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DZIUBA Franciszek
2011-04-13
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
FABIŚ Mikołaj
2010-07-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
FARAT Fabian
2011-05-11
UKS Neptun Rokity
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
FORMELLA Kacper
2010-05-31
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
FREITAG Mateusz
2009-08-13
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GAJ Mateusz
2009-01-02
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GDANIETZ Dominik
2009-08-02
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GOŁASZEWSKI Igor
2011-03-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
HINCKE Marcel
2009-08-26
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JASZEWSKI Nikodem
2009-03-23
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KAŁAJAK Wiktor
2010-09-15
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KASZUBA Ksawery
2010-12-23
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KHOMIAKOW Nikita
2009-01-01
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KLUK Dawid
2010-04-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KNOPIK Franciszek
2010-08-15
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KONIECZNY Hubert
2010-09-12
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KOWALSKI Dariusz
2012-10-06
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KOZŁOWSKI Igor
2011-01-16
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KRUK Bartosz
2009-01-28
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KRUSZYŃSKI Jakub
2011-04-05
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KUBICA Piotr
2009-02-17
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KULCZYŃSKI Julian
2010-04-30
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KURKUL Szymon
2010-10-09
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KWIATKOWSKI Tymon
2010-07-05
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
LAMENT Aleksander
2011-02-15
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
LIETZ Kajetan
2010-11-13
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
LORBIECKI Mikołaj
2009-06-21
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ŁĄCKI Michał
2011-09-12
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MAJEWSKI Marcel
2011-04-26
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MALEK Michał
2009-04-24
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MEJ Olaf
2010-01-06
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MICHALIK Maksymilian
2011-04-20
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MUCHNICKI Mikołaj
2010-11-05
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MUSIAŁKOWSKI Mateusz
2010-03-23
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
NEUMANN Grzegorz
2011-08-31
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
OKARMUS Jakub
2010-07-16
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
OSTROWSKI Konrad
2010-01-05
SKL Filippides Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
PĘKAL Tomasz
2011-01-04
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
PIOTROWIAK Karol
2010-06-04
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
PIPIÓRKA Jakub
2011-04-14
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
RASZDORF Julian
2008-01-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
RAUCHUT Piotr
2009-03-18
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SHEVCHUK Matviy
2009-01-01
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SKIBA Tymoteusz
2009-07-17
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
SOBORSKI Aleksander
2010-03-03
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
STASIEWSKI Maciej
2010-08-05
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
STEINKE Tymoteusz
2009-01-21
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
STOLC Leon
2010-08-20
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
SZEWCZYK Franciszek
2010-04-29
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
SZTOMBERSKI Adam
2010-06-09
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
SZUMAL Dawid
2008-09-22
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
ŚWIĄTKOWIAK Wojciech
2009-10-22
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
TOKAJ Tomasz
2010-05-15
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
WAŁĘSA Jakub
2009-03-03
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
WIEREJKO Szymon
2010-08-17
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
WRÓBEL Maksymilian
2010-02-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
ŻMUDZKI Artur
2009-06-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik