PIASECKI Miłosz
2011-05-12
CKS Budowlani Częstochowa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDROSZ Wojciech
2011-09-20
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BABUK Arseni
2011-10-12
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BACHTA Olaf
2011-12-04
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAIMA Igor
2011-10-24
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BANA¦ Kacper
2013-06-25
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BANIA Nikodem
2004-08-18
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BAWOLSKI Jakub
2012-08-14
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIRECKI Bartłomiej
2006-02-16
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BŁASZCZYK Dawid
2011-05-06
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BŁASZCZYK Michał
2012-05-10
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOGDAŁ Filip
2011-03-19
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOGDAŃSKI Olaf
2011-06-02
UKS Diament Godów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BRACHANIEC Sebastian
2010-08-05
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BRÓZDA Szymon
2010-09-21
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BRUNER Sabian
2011-02-10
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BRYŁA Kajetan
2010-11-09
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BURYAN Bartosz
2011-11-05
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CAŁKO Ignacy
2011-05-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHŁOND Maksymilian
2011-08-06
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHMIELEWSKI Jakub
2005-07-31
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHMIELEWSKI Stanisław
1959-07-02
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CICHOŃ Mateusz
2011-05-13
OLA ¦l±skie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CYGANEK Damian
2009-06-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CZYŻEWSKI Wiktor
2011-03-15
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
ĆWIERTNIA Kacper
2010-09-09
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
ĆWIKLIŃSKI Mikołaj
2010-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DˇBROWSKI Aleksander
2011-09-06
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DENESZEWSKI Aleksander
2011-12-28
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DOŁGOPOŁY Igor
2011-10-20
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DOMALEWSKI Jan
2011-01-22
Olimpia Osowa Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DREWNIK Aleksander
2011-08-28
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DYJA Maciej
2007-02-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DYŃKA Aleks
2010-01-13
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DZIEŁAKOWSKI Gustaw
2010-04-09
KS Aktywna Wschowa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DZIUBCZYK Szymon
2012-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
FAŁTYNOWICZ Adam
2011-08-17
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
FILUTOWSKI Mateusz
2011-06-06
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
FOJNA Dawid
2011-06-23
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
FRANCZYK Robert
2013-04-22
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
FUKS Maciej
2011-09-16
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GAJDA Adam
2011-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GAŁĘZA Kajetan
2011-03-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GAŁUSZKA Igor
2010-01-15
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GŁOGOWSKI Stanisław
2010-04-21
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GOLEC Antoni
2010-01-13
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GOLEC Kamil
2011-11-09
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GOLONKA Jan
2012-06-17
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GOLUBSKI Filip
2010-08-30
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GOŁĘBIEWSKI Jan
2012-04-14
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GRAJCAR Igor
2011-05-18
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GRUCZEK Filip
2011-06-19
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
HARZ Tomasz
2007-04-01
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
HERBU¦ Aleksander
2011-04-03
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
HETMANIOK Karol
2012-05-28
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
HOŁDA Kacper
2012-05-13
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
HONKISZ Karol
2011-05-02
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
HUCZEK Wiktor
2012-04-02
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
IWAŃSKI Kostek
2011-06-22
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JANIA Mateusz
2003-11-18
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JANKOWSKI Adam
2010-09-22
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JANKOWSKI Jakub
2012-02-21
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JONDERKO Antoni
2011-01-21
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KACZMAREK Tomasz
2011-01-03
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KADZIMIERZ Alex
2010-01-21
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KALINOWSKI Szymon
2011-10-20
UKS Diament Godów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KALISZ Hubert
2011-12-28
MKS Pałac Młodzieży Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KALUS Igor
2011-10-30
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KAŁWAK Marcin
2004-04-29
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KAMCZYK Wiktor
2007-01-19
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KAMIŃSKI Filip
2010-05-31
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KAPTURKIEWICZ Rafał
2011-01-25
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KARBOWSKI-AFRIYIE Geoffrey
2012-05-16
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KARCZEWSKI Igor
2011-05-09
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KARKUS Maksymilian
2011-01-21
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KARPAŁA Adrian
2011-11-14
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KASZKIEL Adam
2012-02-20
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KĘDZIORA Nataniel
2012-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KITA Mateusz
2011-05-23
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KLIMEK Wojciech
2010-02-19
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KOCZKODAJ Wojciech
1998-08-29
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KOKOT Aleksander
2012-08-24
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KOLONKO Karol
2010-10-26
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KONIECZNY-SIEDLECKI Gabriel
2010-06-04
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KORECKI Michał
2011-02-16
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KOSTRZEWA Adam
2011-05-03
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KOWAL Jakub
2011-05-23
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KOZAKIEWICZ Borys
2011-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KOZIEŁ Dominik
2010-01-10
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KOZYRSKI Kornel
2011-03-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KRAKOWIAN Brunon
2013-04-18
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KRA¦KO Damian
2011-10-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KRUCZEK Michał
2012-06-11
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KRYSZTOFIAK Aleksander
2011-03-25
UKS Bieniewiczanka Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KURYŁOWICZ Krzysztof
2012-06-06
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KUTYBA Kacper
2010-03-30
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KWIATKOWSKI Tymon
2010-07-05
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
LEDWOŃ Michał
2014-01-12
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
LEWANDOWSKI Szymon
2011-02-03
LNO Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
LUDWICZAK Krzysztof
2004-10-14
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
LYSY Jan
2009-10-16
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
ŁUKAJCZYK Nikodem
2010-12-06
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ŁUKOSZ Dawid
2008-12-08
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MAJEWSKI Bartosz
2012-03-12
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MAJEWSKI Marcel
2011-04-26
UKS Sprint PrzeĽmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MAKARUK Błażej
2010-04-06
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MASZEWSKI Bartosz
2008-10-19
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MENDYK Olav
2011-04-30
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MĘCIK Dawid
2012-08-17
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MICHALIK Kryspin
2011-04-19
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MIGOŃ Fryderyk
2011-07-11
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MIKA Szymon
2012-02-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MITO¦ Kamil
2011-01-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MOLENDA Mamert
2012-09-13
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MORYŃ Dominik
2012-03-22
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MUCHA Dawid
2011-12-12
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MURAWSKI Kacper
2008-03-20
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
NOWAK Hubert
2011-06-12
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
NOWAK Hubert
2012-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
OBRZUT Kacper
2005-10-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
OKOLUS Maks
2010-01-05
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
OLEJARSKI Kuba
2010-07-14
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ÖZDEMIR Deniz
2008-06-24
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
PACHURA Ksawery
2010-01-18
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
PAJOR Dorian Piotr
2011-11-18
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PARZYCH Mateusz
2011-07-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
PASEK Leon
2011-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
PASKUDA Ignacy
2012-04-17
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
PAWLAK Marcel
2011-10-05
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
PĘDZIWIATR Mateusz
2011-09-30
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
PIECH Adam
2012-05-25
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
PIECHOTA Adam
2009-01-23
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
PIENIAK Bartosz
2011-04-02
Lubelskie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
PIETRUSIŃSKI Kevin
2008-01-27
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
PINKAWA Mikołaj
2013-12-02
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
PŁONKA Szymon
2010-05-22
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
PODBUCKI Mateusz
2011-03-15
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
POPCZYK Oliwier
2011-12-13
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
PORAWSKI Dominik
2009-01-08
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
PRZˇDKA Jakub
2011-05-10
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
PRZERADZKI Igor
2011-06-01
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
PRZEWIE¬LIK Kacper
2012-08-22
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
PRZYBYŁEK Wojciech
2011-07-11
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
PYRA Kacper
2012-07-02
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
PYTEL Borys
2011-11-08
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
ROGACZ Aleksander
2010-04-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
ROHDE Filip
2011-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
RÓŻYCKI Miłosz
2011-03-14
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
RUSZKIEWICZ Nikodem
2012-12-07
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
RUTOWICZ Przemysław
2000-02-02
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
RYBSKI Wiktor
2011-12-16
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
RYŁ Kacper
2012-03-08
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
RZECZKOWSKI Oskar
2011-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SASS Tomasz
2012-08-31
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
SAWICKI Ksawery
2011-08-01
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
SIDOROWICZ Ignacy
2012-12-20
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
SIWIŁO Jakub
2006-08-10
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
SKRABURSKI Bartosz
2011-10-06
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
SŁABOŃ Oskar
2010-03-08
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
SŁOMIŃSKI Maciej
2011-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
SOJKA Nikodem
2011-08-07
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
STASIAK Jan
2013-06-08
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
STASIEWICZ Tomasz
2011-10-04
UKS Bieniewiczanka Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
STAWORKO Szymon
2012-05-11
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
STEFAŃSKI Borys
2010-10-07
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
STRZELCZYK Alan
2011-08-23
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
STUDEMANN Tim
2012-04-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
SUWALSKI Paweł
2011-08-17
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
SZCZYGIELSKI Wojciech
2012-01-03
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
SZCZYGIOŁ Adam
2011-02-25
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
SZEWCZYK Igor
2010-08-28
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
SZKOTAK Wojciech
2011-06-20
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
SZOMBARA Miłosz
2010-10-21
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SZOPA Filip
2011-03-18
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SZOT Aleksander
2012-01-11
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SZYJKA Jakub
2010-09-27
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
¦LIWIŃSKI Aleksander
2007-12-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
¦LIWIŃSKI Tymoteusz
2011-12-04
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
¦LIWKA Kacper
2011-04-01
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
¦WIDER Tymoteusz
2011-06-29
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
¦WIĘCH Maciej
2012-07-07
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
THEINER Rafał
2012-01-17
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
TKACZYK Karol
2010-12-08
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
TOPOREK Kacper
2011-02-27
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
TRˇBCZYŃSKI Nikodem
2012-04-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
TROCHONOWICZ Maksymilian
2010-06-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
TWORZYDŁO Leon
2012-06-19
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
VOSS Marcel
2010-01-23
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
WALA Wiktor
2011-02-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
WALCZAK Tymoteusz
2011-06-20
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
WˇSACZ Jakub
2011-10-27
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
WCISŁO Wojciech
2011-01-12
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
WECEK Jan
2011-01-01
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
WIENCEK Bartłomiej
2012-10-06
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
WILCZYŃSKI Mateusz
2012-05-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
WILK Mikołaj
2011-12-14
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
WINIARCZYK Tymoteusz
2011-03-22
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
WI¦NIEWSKI Dawid
2003-02-15
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
WOJACZEK Tymoteusz
2010-01-24
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
WOJCIESZEK Jakub
2011-07-08
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
WOJTYLA Wojciech
2011-01-26
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
WORMICZEK Gabriel
2011-01-09
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
WO¦ Karol
2006-01-25
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
WRÓBEL Jakub
2011-05-29
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
WYPART Miłosz
2012-08-04
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
WYPYCH Radosław
2009-01-09
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
ZAJˇC Aleksander
2011-03-07
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
ZALEWSKI Emil
2011-05-24
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
ZAŁĘCKI Rafał
2010-11-11
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
ZANDER Filip
2012-02-26
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
ZAWADZKI Mikołaj
2010-09-06
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
ZBONIK Adam
2012-01-07
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
ZGHUIEVYCH Maksym
2012-01-12
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
ZIEMBLA Szymon
2010-08-26
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
ZIĘTAL Adrian
2007-07-17
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
ZŁOCHOWSKI Kacper
2011-06-15
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
ŻMUDZIŃSKI Karol
2011-08-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik