ZIOBROWSKI Michał
2010-03-31
LMKS Żak Pyrzyce
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMOWICZ Oktawian
2011-06-02
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKI Igor
2013-03-26
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ALLERT Olivier
2010-06-24
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BABIŃSKI Mateusz
2011-06-09
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAJEK Michał
2010-06-15
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BENECKI Szymon
2011-11-03
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BOCHNA Mateusz
2009-05-10
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BOCZEK Błażej
2009-10-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOŻYKOWSKI Krzysztof
2013-09-05
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BROSŁAWSKI Borys
2010-01-05
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BRZOZOWSKI Franciszek
2009-12-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRZOZOWSKI Wojciech
2009-12-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BUDNY Antoni
2015-11-27
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BUZE Igor
2009-12-25
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHABOVSKYI Andrii
2010-05-30
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CIELEK Gracjan
2012-08-31
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CIURZYŃSKI Stanisław
2011-06-09
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DEMSKI Jakub
2010-12-26
UKS LA Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DETKA Ignacy
2013-05-21
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DUDA Andrzej
2009-04-17
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ELWART Stanisław
2011-10-21
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
FĄFEREK Marceli
2012-02-17
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
FILA Michał
2012-06-18
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GAJ Wojciech
2010-05-04
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GĄGOLIŃSKI Przemysław
2009-02-06
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GŁADKOWSKI Stanisław
2009-12-22
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GOŁĘBIOWSKI Kacper
2012-01-01
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GÓRNY Marcel
2012-07-18
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GROCHULSKI Jakub
2009-05-28
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
HOFMAN Szymon
2009-08-19
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
HRYCIUK Szymon
2015-07-27
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
IWANICKI Marek
2010-08-04
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
IWAŃSKI Jan
2014-01-07
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JAKLEWICZ Marcin
2010-01-01
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
JAŁOWICZOR Mateusz
2011-08-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
JANIAK Marcel
2010-12-18
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JAŚKIEWICZ Marcin
2010-04-23
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JOBKE Mikołaj
2010-07-30
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JONASIK Wojciech
2010-06-09
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JÓŹWIAK Jakub
2010-01-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KAMELSKI Szymon
2010-07-02
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KAPŁON Mateusz
2012-09-12
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KLĘK Wiktor
2010-11-19
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KLUCZYK Kazimierz
2015-12-25
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOBUS Dominik
2010-03-31
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KORZYSTKO Filip
2010-01-24
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOWALCZYK Rafał
2009-02-09
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KOWALEWSKI Jakub
2011-02-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KRÓLEWICZ Ksawery
2012-08-02
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KRZYŻANOWSKI Wojciech
2012-11-21
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KUCHARSKI Hubert
2010-07-29
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KUJAWA Błażej
2009-06-05
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KWIATKOWSKI Antoni
2013-07-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
LIGĘZA Alan
2012-02-27
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
LINOWIECKI Cezary
1960-03-04
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
ŁABUZ Miłosz
2010-11-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MAŁECKI Korneliusz
2010-03-24
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MARUT Adam
2010-03-26
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MATHEWS Jan
2009-03-11
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MATULKA Filip
2010-03-01
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MATUSIAK Michał
2010-02-05
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MATUSIAK Paweł
2011-08-28
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MAZUROWSKI Wojciech
2009-02-24
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MISARKO Maciej
2004-06-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MITUTA Dawid
2010-02-23
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MITUTA Igor
2010-02-23
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MRÓZ Dominik
2009-01-16
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
NAGADOWSKI Kacper
2012-08-30
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
NIZIOŁ Konrad
2010-09-09
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
NOWICKI Julian
2013-09-20
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
OBARZANEK Jędrzej
2012-08-02
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
OLEJNICZAK Tomasz
2013-09-22
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
OLESZKIEWICZ Miłosz
2010-03-03
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
OSIECKI Konrad
2009-12-07
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
OSMAŃSKI Piotr
2010-12-30
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
OŻÓG Szymon
2012-09-02
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PACHOLSKI Mateusz
2009-06-16
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PASTUSZKO Damian
2010-12-02
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
PAWLIŃSKI Piotr
2009-11-22
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
PIASECKI Rafał
2008-03-28
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
PLUTA Mateusz
2011-01-11
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
PLUTA Nikodem
2012-03-17
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
POLAKOWSKI Jędrzej
2012-03-01
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
PRENDECKI Maksymilian
2011-08-08
UKS LA Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
PRĘDKI Tobiasz
2009-01-14
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
PUTRESZA Antoni
2011-09-22
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
RATAJ Franciszek
2011-01-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
REICH Franciszek
2010-11-05
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
ROKITA Grzegorz
2013-05-23
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ROSOŁOWSKI Igor
2011-10-06
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
RYFCZYŃSKI Michał
2012-02-04
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
RZESZOWSKI Tymoteusz
2013-03-26
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
SALSKI Dominik
2010-11-26
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SIERADZKI Szymon
2010-08-30
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SIMLAT Krzysztof
2010-06-07
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SKRABURSKI Bartosz
2011-10-06
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SOBIERALSKI Kacper
2009-06-28
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SOBUTKA Adam
2005-09-23
MLUKS Trzebiatów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SOŁTYKIEWICZ Wojciech
2011-07-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
STACHÓW Ryszard
2009-12-18
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
STEFAŃSKI Oliwier
2013-11-06
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
STROMIDŁO Kacper
2009-05-31
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
STRUZIK Kajetan
2013-09-25
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
STRYJEWSKI Michał
2011-10-11
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
STRZELECKI Marcel
2011-11-21
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
STUDEMANN Tim
2012-04-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
SZADKOWSKI Kacper
2011-10-18
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SZCZEPANIAK Marcel
2010-04-09
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SZCZUROWSKI Adam
2011-06-09
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SZUT Piotr
2010-01-22
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SZYMCZAK Stanisław
2010-06-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
SZYSZKA Leon
2011-11-21
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
ŚLIWIŃSKI Filip
2014-06-15
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
TATARCZUK Witold
2009-04-20
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
TUSZYŃSKI Szymon
2009-06-01
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
URBAN Olaf
2010-08-26
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
WASILEWSKI Karol
2009-12-15
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
WRĘGA Stanisław
2009-03-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
WRZESZCZ Piotr
2012-01-02
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
ZAKRZEWSKI Mikołaj
2016-01-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
ZIELIŃSKI Krzysztof
2010-10-12
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ZINIEWICZ Mateusz
2010-09-05
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
ZIŃCZUK Kacper
2010-10-26
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
ŻOK Adrian
2009-10-12
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
ŻUKOWSKI Bruno
2009-09-04
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik