SAWICKA Zofia
2011-02-16
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
AMBROŻKO Hanna
2011-04-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAJERSKA Dominika
2011-03-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIAŁASZEWSKA Oliwia
2011-07-26
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUSŁOWSKA Patrycja
2012-09-18
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CZARNAK Klaudia
2010-11-18
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DˇBROWSKA Julia
2011-08-13
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DMOCHOWSKA Adrianna
2011-09-14
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DOMORADZKA Wiktoria
2011-09-03
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DRĘŻEK Kaja
2012-02-08
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DROZDOWSKA Zuzanna
2011-03-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GLINIECKA Pola
2011-05-21
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GŁOWACKI Michalina
2011-08-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KICZKAJŁO Nikola
2011-04-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KONDRACKA Lena
2011-04-15
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KOSEWICZ Maja
2010-07-13
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KOSIŃSKA Magdalena
2011-03-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
ŁUNIEWSKA Patrycja
2010-09-14
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MALINOWSKA Wiktoria
2011-08-17
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MARKOW Zofia
2010-03-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MASALSKA Laura
2011-09-15
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
MATYSIUK Maja
2011-09-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
MILEWSKA Amelia
2010-01-06
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MILEWSKA Lena
2010-01-06
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MIRON Zuzanna
2010-05-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MOROZ Julianna Michalina
2012-10-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MURAWSKA Milena
2010-08-05
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
NIECIECKA Wiktoria
2011-12-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
PAULAKOWSKA Maja
2011-08-09
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PAWELCZYK Lidia
2012-09-01
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
PIEKARSKA Ada
2011-08-25
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
PŁACZEK Natalia
2010-11-17
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
PUGACEWICZ Matylda
2011-06-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
RADZISZEWSKA Aleksandra
2011-09-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ROGOWSKA Zofia
2011-03-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
RZEMIENIECKA Maja
2011-03-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SIENKIEWICZ Magdalena
2011-07-23
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SIENKIEWICZ Zuzanna
2011-04-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SKINDZIER Zuzanna
2011-05-12
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
SMOCZEK Michalina
2010-02-17
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
SPYCHAŁA Aleksandra
2010-11-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
STANULEWICZ Kasandra
2010-08-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
SUCHOCKA Karolina
2011-12-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
SZANCIŁO Zuzanna
2010-10-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
SZCZYTKOWSKA Nadia
2010-07-16
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
UŁANOWICZ Oliwia
2011-04-13
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
URYNOWICZ Maja
2011-05-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
WARAKOMSKA Joanna
2011-06-22
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
WISZOWATA Amelia
2011-06-25
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
WISZOWATA Julia
2011-07-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
WITKOWSKA Wiktoria
2011-01-12
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
ZAJKOWSKA Anna
2012-05-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
ZANIEWSKA Weronika
2011-01-25
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
ŻUKOWSKA Emilia
2011-04-17
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
ŻUKOWSKA Laura
2011-02-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik