MAŁOWIEJSKI Paweł
2011-01-04
RK Athletics Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWICZ Franciszek
2007-12-23
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKI Jan
2011-06-21
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTCZAK Kacper
2007-03-09
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BALCER Emil
2015-08-26
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARWICKI Piotr
2011-07-16
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BERNARD Krystian
2011-05-01
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIELECKI Oskar
2010-03-31
MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIEŃ Michał
2010-06-04
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOCHIŃSKI Tomasz
2009-06-20
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BRYCZYŃSKI Maksymilian
2012-03-21
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BULASIŃSKI Mikołaj
2012-04-26
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHABIŃSKI Piotr
2011-10-19
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CIAK Piotr
2011-09-10
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CZACHURA Bartosz
2011-07-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CZARNECKI Gustaw
2013-02-04
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CZERNY Jan
2012-05-19
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZERNY Kacper
2011-02-19
Fit Camp Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DˇBROWSKI Aleksander
2011-07-22
UKS Skalar Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DˇBROWSKI Franciszek
2012-05-17
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DŁUGOSIELSKI Bartosz
2012-10-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DOBROWOLSKI Jeremi
2011-09-07
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DOMAŃSKI Mikołaj
2012-08-10
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DRABIK Ignacy
2012-09-29
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DUBRAWSKI Bolesław
2010-06-28
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DUBRAWSKI Florian
2012-02-02
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DULNIAK Sebastian
2012-01-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DZIĘGIELEWSKI Franciszek
2011-12-19
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FELIŃSKI Antoni
2011-03-30
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
FURMAGA Antoni
2011-01-26
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GABRYCH Jan
2012-07-06
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GALIŃSKI Andrzej
2012-03-17
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GAWĘDZIŃSKI Łukasz
2014-01-19
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GŁOWALA Bartosz
2009-07-11
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GOZDALIK Stanisław
2011-09-08
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GRABOWSKI Kamil
2009-08-26
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GRABOWSKI Kuba
2015-01-21
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GRABOWSKI Wiktor
2010-10-18
KS Ciechan Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GRANIAK Jakub
2011-01-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
HOFMAN Jacek
2011-04-15
UKS MILA Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
IWAŃSKI Kostek
2011-06-22
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JACZYŃSKI Nikodem
2011-05-14
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JEDLIŃSKI Julius
2012-05-19
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JEŻEWSKI Piotr
2011-03-10
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JODLIŃSKI Daniel
2013-09-06
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KALISZEWSKI Wojciech
2010-10-30
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KAMIŃSKI Marcel
2011-03-02
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KAMIONEK Kacper
2011-11-02
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KAUFMAN Aleksander
2012-10-08
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KILEN Marcin
2010-12-14
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KLIMCZAK Hubert
2010-10-28
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KOŁNIERZAK Mateusz
2010-08-05
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KOMOREK Jan
2012-05-31
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KONAT Mikołaj
2010-08-19
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KONTNY Julian
2012-06-23
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KOPACZ Krzysztof
2012-03-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOPCIEJEWSKI Piotr
2010-03-24
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOPIŃSKI Witold
2010-08-30
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KORZENIOWSKI Xawery
2011-01-05
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOSIERADZKI Fabian
2011-03-09
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KOT Michał
2012-07-11
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOWALSKI Tymoteusz
2012-01-24
UKS Sporting Zielonki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KRAWCZYK Kacper
2011-02-10
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KRZY¦KÓW Jerzy
2011-02-28
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KUCA-WARNAWIN Jerzy
2014-05-09
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KUCHARSKI Jan
2012-07-06
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KUCHARSKI Karol
2011-11-12
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
LE¦NIK Kacper
2012-02-03
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
LIPSKI Jan
2011-07-03
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
ŁABĘCKI Bartosz
2011-01-07
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MAJER Bartosz
2010-09-26
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MAŁEK Wojciech
2013-09-12
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MARCINKIEWICZ Jan
2011-04-12
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MATUSIAK Kajetan
2009-01-20
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MIRECKI Mateusz
2011-05-02
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MOKRZAŃSKI Jakub
2015-08-04
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MOSTEK Szymon
2012-08-27
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MOSTEK Tymek
2012-08-27
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MOTYCZYŃSKI Kacper
2012-05-10
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MUNDZIK Ksawery
2012-05-15
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MYLIŃSKI Dominik
2012-07-25
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
NAGÓRSKI Stanisław
2011-10-15
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
NALE¦NIK Szymon
2012-02-28
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
NAMIĘTA Dawid
2012-11-15
LKS EkoSport Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
NASIŁOWSKI Jakub
2011-02-08
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
NIEDZIÓŁKA Mikołaj
2010-03-08
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
NIEWIADOMSKI Filip
2012-10-12
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
OCHIDI Adam
2010-11-21
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
OLEJNIK Filip
2010-09-20
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
OLSHEVSKYI Mykyta
2011-08-02
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
OTAWSKI Stanisław
2011-09-27
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
PASTUSZKA Ignacy
2010-07-22
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
PASTUSZKO Aleksander
2012-04-02
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
PAUL Benedykt
2010-12-18
UKS Falenica Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
PIETRZYK Piotr
2011-08-24
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
POLEWIAK Jakub
2014-07-23
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
PROCHOWNIK Jakub
2012-04-11
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
PUSZCZ Mateusz
2010-02-23
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
PYTLARCZYK Jan
2010-12-13
KS Jelonki Dobre Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
RASZYK Patryk
2010-11-23
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SALA Szymon
2007-09-11
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
SENK Jan
2011-07-09
KS LA Senk Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
SĘK Jan
2012-08-08
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
SIŁUCH Dawid
2012-08-17
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
SOKOŁOWSKI Jakub
2011-01-17
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
SOŁTAN Franciszek
2012-05-31
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
SOŁTAN Stanisław
2014-12-29
KS LA Senk Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
SOSNOWSKI Adam
2011-12-18
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SPOCZYŃSKI Maciej
2010-06-15
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SROKA Szymon
2011-01-07
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
STARZAK Mikołaj
2012-05-30
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
STA¦KIEWICZ Dominik
2015-12-08
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
STA¦KIEWICZ Krzysztof
2011-01-25
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
STA¦KIEWICZ Ksawery
2013-02-22
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SYGUŁA Kacper
2011-01-03
Fit Camp Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
SZELER Michał
2012-04-12
KS Atleta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
SZWEJK Igor
2012-04-20
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
¦WIOSTEK Alan
2012-04-21
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
TONISZEWSKI Fryderyk
2011-08-18
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
TRZEPLA Michał
2011-09-19
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
TURŻAŃSKI Stanisław
2012-02-12
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
WALKOWICZ Stefan
2011-01-14
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
WAŻNY Kuba
2011-03-09
Fit Camp Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
WIESZCZYCKI Krzysztof
2012-08-28
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
WOLSKI Gabriel
2012-07-31
KS Atleta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
WÓJCIŃSKI Błażej
2011-09-14
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
ZAJˇC Aleksander
2011-03-07
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
ZALEWSKI Wiktor
2010-06-02
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
ZAMĘCKI Michał
2011-08-18
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
ZARZECZNY Mateusz
2012-03-04
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
ZAWISZA Jakub
2012-04-02
UKS Zielonka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
ZIORKIEWICZ Karol
2011-08-04
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
ZIÓŁKOWSKI Jan
2010-02-04
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
ŻMUDA Bartosz
2011-11-11
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik