BANDOS Leonard
2007-08-24
LKS Omega Kleszczów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZEWSKI Jan
2008-01-05
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ALEKSIŃSKI Krzysztof
2008-04-29
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ARRAS Francesco
2007-10-09
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BACHMAN Alan
2007-05-29
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BALCEREK Dawid
2008-03-13
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BOCZKOWSKI-LESIAK Michał
2007-07-31
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BOGUSZEWSKI Michał
2004-11-24
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BROCZEK Kacper
2008-02-20
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BRZEZIŃSKI Maksymilian
2007-10-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BRZEZIŃSKI Michał
2006-03-09
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BURESZ Jakub
2009-07-12
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BURIAK Krystian
2007-04-26
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CEL Igor
2007-02-02
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CERSKI Wiktor
2008-05-27
KS Pro Athlete Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHACHURSKI Mieszko
2007-12-29
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHOIŃSKI Konrad
2007-05-27
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHOJNACKI Piotr
2008-01-04
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHRAPEK Krzysztof
2009-02-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CZAJOWSKI Jakub
2009-06-30
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CZARNECKI Aleks
2007-10-27
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CZERWIŃSKI Adrian
2007-06-25
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DANECKI Michał
2007-01-29
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DREWNOWSKI Jan
2011-03-30
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DUTKIEWICZ Daniel
2007-01-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DZIUDA Cyprian
2008-01-22
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FEDOTOV Kyryl
2007-11-06
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
FLENC Bruno
2008-04-24
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FRYDRYSIAK Igor
2007-06-23
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GAJEWSKI Franciszek
2008-08-05
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GAWEŁ Michał
2008-04-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GĘBICKI Jakub
2006-02-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GOŁDYN Jan
2008-01-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj
2005-06-27
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GOMUŁKA Ksawery
2005-05-05
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GÓRECKI Wiktor
2006-10-31
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GÓRSKI Michał
2009-09-02
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GRYGLAK Szymon
2011-06-10
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
HERLICZKA Dominik
2008-12-08
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
HOFFMAN Paskal
2008-02-07
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
HOLAK Przemysław
2008-12-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JABŁOŃSKI Hubert
2006-06-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JACHEĆ Grzegorz
2006-04-26
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JAKUBOWIAK Igor
2008-01-01
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JANKOWSKI Aleksander
2008-10-31
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JARCZEWSKI Jan
2007-07-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JARECKI Bartosz
2008-07-26
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KACZMAREK Jan
2009-01-24
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KAŁUŻNY Mateusz
2005-03-17
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KANTYKA Kacper
2007-07-10
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KIELJAN Bartosz
2007-05-22
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KISIEL Bartłomiej
2006-05-02
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KOBZA Kacper
2006-10-10
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KOMOREK Jan
2012-05-31
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KOSICKI Kajetan
2007-06-25
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KOSNO Olaf
2008-03-12
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOWALIK Norbert
2007-09-18
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOZŁOWSKI Wojciech
2005-10-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KUBIEŃ Dominik
2007-11-09
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KUROWSKI Kacper
2006-04-14
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KUROWSKI Wiktor
2008-09-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KUŚ Przemysław
2007-06-12
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KUZIK Szczepan
2006-02-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
LEDWAN Bartłomiej
2009-01-12
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ŁUCZYŃSKI Igor
2007-05-13
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MACIASZEK Oliwier
2005-01-19
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MAGIERA Wiktor
2009-02-09
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MAJEWSKI Mikołaj
2008-12-05
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MAŁECKI Piotr
1981-06-29
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MARCINKOWSKI Dawid
2004-12-05
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MAREKWICA Jakub
2006-11-16
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MARKOWIAK Mateusz
2005-04-08
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MARYJOSZ Przemysław
2008-07-10
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MATEJCZYK Filip
2010-08-26
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MATUSIAK Hubert
2007-09-08
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MENDRAK Olgierd
2008-04-16
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MICHALAK Mikołaj
2006-09-07
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MILCZAREK Antoni
2009-04-01
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MROZEK Artur
2007-06-18
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MROZIEWICZ Dominik
2008-12-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MUSIAŁEK Paweł
2004-10-13
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
NADŁONEK Daniel
2007-08-31
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
NIJAKOWSKI Mateusz
2007-07-19
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
NOWAKOWSKI Adam
2005-07-14
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
NOWAKOWSKI Maciej
2008-04-30
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
OGRODNICZAK Kamil
2005-01-01
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
OSIKA Dawid
2008-03-03
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
OWCZAREK Kacper
2008-12-03
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
PAPIS Gabriel
2008-03-22
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
PIĄTEK Michał
2003-06-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
PIEŃKOWSKI Damian
2007-05-30
MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
PIETRASIK Antoni
2008-07-09
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
PILICHOWSKI Szymon
2007-05-14
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
PIMPICKI Ignacy
2008-07-20
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
PITUCHA Tymon
2007-02-09
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
POCENTEK Stanisław
2008-11-02
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
PRZYBYLSKI Michał
2010-09-16
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
PRZYBYŁA Kamil
2005-04-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
RATAJCZYK Rafał
2009-02-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ROGOŹNICKI Sebastian
2007-07-30
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
ROKITA Adam
2007-03-11
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
ROLIŃSKI Dawid
2008-02-07
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ROSIŃSKI Andrzej
2012-05-01
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
RÓŻNOWICZ Michał
2009-02-10
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
RULKA Igor
2008-12-21
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
RYMARZ Adam
2007-05-31
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
RZEMPOŁUCH Bartosz
2008-05-09
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
SALA Szymon
2007-09-11
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SIEKACZYŃSKI Maksymilian
2007-07-15
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SIKORA Piotr
2008-02-11
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SKOTAREK Fabian
2010-03-12
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SŁODKOWSKI Piotr
2008-11-28
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
SMURAWA Franciszek
2008-09-12
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
SMYKA Jakub
2006-03-15
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SOBOTA Konrad
2009-02-11
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
SPLITT Dawid
2006-09-21
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
STARCZEWSKI Jan
2008-03-02
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
STAWARZ Fabian
2005-04-28
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
STEFAŃSKI Michał
2009-03-02
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
STĘPIEŃ Jan
2007-12-22
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
STOLECKI Tomasz
2012-12-13
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SUWALSKI Krzysztof
2008-02-04
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SZCZEPAŃCZYK Kajetan
2006-03-04
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SZCZEPAŃSKI Adam
2007-01-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SZMIT Patryk
2003-02-28
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SZYMAŃSKI Wojciech
2007-07-19
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SZYMCZAK Bartłomiej
2006-08-08
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
ŚLIWOŃ Tomasz
2006-03-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
ŚWIĄTEK Fabian
2004-06-08
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
ŚWIĄTEK Jakub
2008-08-03
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
TEREBUN Szymon
2008-01-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
TOMALSKI Olaf
2008-10-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
TOMASZEK Dominik
2008-04-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
TRELA Kacper
2007-09-18
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
TRZEPLA Michał
2011-09-19
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
ULIŃSKI Kacper
2006-02-22
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
UŁAŃSKI Jakub
2004-05-23
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
URBANIAK Sergiusz
2002-03-03
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
WINIECKI Igor
2006-10-14
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WIŚNIEWSKI Bartłomiej
2008-07-05
MKL Myszyniec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
WOJTASZEK Piotr
2007-08-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
WOLSKI Maciej
2008-03-10
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
WOŹNIAK Hubert
2007-02-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
WÓJCIK Cezary
2005-08-14
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
WRÓBEL Jakub
1999-01-20
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
WRÓBLEWSKI Paweł
2008-09-15
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
WSZELAK Filip
2007-12-13
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
ZDZYNIECKI Kacper
2007-01-22
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ZIELIŃSKI Piotr
2002-03-06
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ZIORKIEWICZ Błażej
2006-06-27
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ZOSIUK Łukasz
1985-06-23
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik