CIURZYŃSKI Stanisław
2011-06-09
MKS Kusy Szczecin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKI Igor
2013-03-26
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ALECHNOWICZ Ksawery
2011-04-19
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ALLERT Olivier
2010-06-24
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANDRZEJEWSKI Jan
2011-10-19
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARTOSZEWICZ Bartosz
2011-02-28
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BEŁCZEW Igor
2012-07-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BENECKI Szymon
2011-11-03
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIELAN Dawid
2007-03-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BODNAR Fabian
2011-10-03
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOGUSZ Kajetan
2011-05-04
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOREK Adam
2012-08-19
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOROWIEC Patryk
2010-04-19
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BURTOWY Robert
2010-03-30
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHĘCIŃSKI Wojciech
2010-02-28
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHOJNOWSKI Wojciech
2010-12-15
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHUDALA Kamil
2011-06-16
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CICHECKI Aleksander
2010-07-19
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CIELEK Gracjan
2012-08-31
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CIESIELSKI Igor
2011-02-19
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CZAJA Julian
2014-05-29
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CZYŻYK Antoni
2011-09-29
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DADACZ Ksawery
2012-09-17
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DĄBROWSKI Aleksander
2009-02-04
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DĄBROWSKI Igor
2010-04-09
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DEMSKI Jakub
2010-12-26
UKS LA Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DOBROWOLSKI Paweł
2010-04-26
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DOMINIAK Dominik
2012-04-20
UKS LA Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DRATNAL Aleksander
2011-03-11
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DUBIEL Mateusz
2011-05-02
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DYKIER Krzysztof
2010-01-01
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ELWART Stanisław
2011-10-21
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
FILIPOWSKI Michał
2011-01-12
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GABORSKI Wojciech
2011-01-01
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GAJ Wojciech
2010-05-04
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GRABIŃSKI Oskar
2010-07-15
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GRACZYK Michał
2011-06-29
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GREK Jan Jacek
2011-01-31
OLA Lubuskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GROCHOWALSKI Franciszek
2013-12-23
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
HEMPOLIŃSKI Adam
2012-01-30
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ISAACS Alexander
2012-03-04
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JAŁOWICZOR Mateusz
2011-08-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JANIAK Marcel
2010-12-18
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JANKOJĆ Borys
2011-01-01
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JANUSZEWSKI Piotr
2010-06-23
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JAŚKIEWICZ Marcin
2010-04-23
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JAŚKIEWICZ Wojciech
2010-04-23
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JOBKE Mikołaj
2010-07-30
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JONASIK Wojciech
2010-06-09
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JURGOŃSKI Franciszek
2011-06-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KACZMAREK Maciej
2012-01-06
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KAPŁON Mateusz
2012-09-12
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KARNAŚ Bartłomiej
2030-03-11
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KILKOWSKI Franciszek
2011-09-07
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KISŁY Wojciech
2011-10-05
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KLEK Mateusz
2009-10-27
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KLĘK Wiktor
2010-11-19
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOBUS Dominik
2010-03-31
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOCOŃ Bartosz
2010-09-08
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOLWITZ Krzysztof
2012-02-02
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KOPEK Bartosz
2011-01-29
OLA Lubuskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOPRYNA Kornel
2011-03-22
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KORZYSTKO Filip
2010-01-24
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOWALAK Bartosz
2013-09-10
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KOWALEWSKI Jakub
2011-02-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KRAUSE Ernest
2012-06-08
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KRÓLIKIEWICZ Bartosz
2012-01-19
KS Hanza Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KRYSIŃSKI Jakub
2011-06-27
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KRYSZYŁOWICZ Kornel
2011-09-07
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KUCHARSKI Hubert
2010-07-29
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KUJAWA Tymoteusz
2011-04-27
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KUŁAGA Filip
2011-05-28
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KUPCZYK Stanisław
2011-02-11
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KWIATKOWSKI Antoni
2013-07-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KWIECIEŃ Franciszek
2012-01-01
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
LARWIŃSKI Paweł
2010-08-10
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
LATOS Bartosz
2011-03-28
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
LIGĘZA Alan
2012-02-27
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
LIPKA Wiktor
2012-01-01
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
ŁABUZ Miłosz
2010-11-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MACIERZYŃSKI Michał
2011-06-06
OLA Lubuskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MACULEWICZ Borys
2010-07-08
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MAJKA Jan
2012-07-24
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MAKOWSKI Jakub
2012-07-22
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MAŁECKI Bruno
2010-12-12
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MARAS Julian
2011-09-14
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MASSALSKI Aleksander
2012-03-26
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MIELCZAREK Franciszek
2011-03-30
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MIKINA Piotr
2011-05-13
LNO Świętokrzyskie
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MIKOŁAJCZYK Tymon
2012-09-11
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MIŁASZEWICZ Paweł
2012-07-08
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MITUTA Dawid
2010-02-23
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MITUTA Igor
2010-02-23
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
NATURALNY Aleksander
2010-07-19
RKL Kusy Rokietnica
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
NATURALNY Julian
2010-07-19
RKL Kusy Rokietnica
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
NIZIOŁ Konrad
2010-09-09
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
NOWACZYK Adam
2011-02-23
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
NOWICKI Błażej
2011-08-22
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
OKOWICKI Nikodem
2010-01-02
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
OLESZKIEWICZ Miłosz
2010-03-03
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
ORZOŁEK Krzysztof
2012-10-08
UKS Flop Wilkasy
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
OSMAŃSKI Piotr
2010-12-30
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
OSTASZEWSKI Jakub
2012-03-16
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
PASTUSZKA Szymon
2010-03-05
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
PAWEŁCZYK Filip
2011-11-19
UKS Piątka Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PIĄTEK Adam
2012-01-01
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PIELAK Robert
2011-03-21
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PIETRASIK Jacek
2012-03-03
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
PIETRZAK Michał
2010-05-01
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
PIOTROWICZ Dominik
2010-02-17
KS Hanza Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
PLUTA Mateusz
2011-01-11
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
PLUTA Nikodem
2012-03-17
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
PRENDECKI Maksymilian
2011-08-08
UKS LA Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
PRZYBYSZ Aleksander
2011-08-11
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
PRZYBYSZ Radosław
2013-05-21
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
PUTRESZA Kacper
2012-01-01
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
RAK-STAKUN Franciszek
2011-04-19
UKS Flop Wilkasy
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
RATAJ Franciszek
2011-01-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
ROJEWSKI Adam
2012-02-28
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
RUSIN Jakub
2011-11-30
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
RUSZCZYŃSKI Ksawery
2013-01-01
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
RUTKOWSKI Piotr
2011-07-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
RYDEL Czesław
2012-10-26
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
RYDEL Ryszard
2011-07-01
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SABAT Marek
2012-09-03
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SIMLAT Krzysztof
2010-06-07
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SKOCKI Kamil
2011-01-07
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SKÓRA Franciszek
2010-12-26
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SOŁTYKIEWICZ Wojciech
2011-07-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SPYRKA Wojciech
2011-06-28
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
STANASIUK Igor
2011-08-30
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
STRÓŻYK Wojciech
2014-06-27
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
STRYJEWSKI Michał
2011-10-11
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
STRZELECKI Marcel
2011-11-21
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
STUDEMANN Tim
2012-04-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SUBALSKI Borys
2010-09-26
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SYPIEŃ Nikodem
2012-07-19
KS Hanza Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SZALIŃSKI Oliwier
2012-02-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SZCZEPANIK Jakub
2011-11-03
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
SZYMCZAK Stanisław
2010-06-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
SZYSZKO Wincenty
2012-05-17
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ŚWIDERSKI Bartosz
2011-10-22
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
TELEJ Hubert
2012-02-24
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
TOMCZAK Tymon
2012-07-30
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
TOMCZYK Olgierd
2010-06-28
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
URBAN Olaf
2010-08-26
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
WAJER Maciej
2012-01-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
WARIAS Wojciech
2011-08-01
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
WIŚNIEWSKI Wiktor
2011-06-10
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
WIZA Wojciech
2012-05-11
UKS przy ZS Resko
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
WŁODARCZYK Nikodem
2012-08-25
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
WOLNIEWICZ Bartosz
2012-01-01
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
WOŹNIAK Adam
2010-03-10
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
ZAGAJEWSKI Oliwier
2012-03-15
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
ZAWADZKI Paweł
2012-09-05
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
ZAWOLSKI Marcel
2009-01-14
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
ZBOROWSKI Jakub
2010-09-25
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
ZIELIŃSKI Krzysztof
2010-10-12
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
ZIOBROWSKI Michał
2010-03-31
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
ŻABA Wiktor
2011-01-31
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
ŻABICKI Maksymilian
2011-01-01
LNO Świętokrzyskie
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
ŻAK Antoni
2011-07-13
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
ŻUREK Mikołaj
2012-07-09
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik