PŁACHTA Anastazja
2011-02-05
LKS Górnik Wałbrzych
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKA Olga
2007-04-10
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ALMAGRO RYBCZAK Susanne
2011-06-11
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BALIK Marcelina
2011-02-28
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BANACH Klara
2011-11-14
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BANASIEWICZ Aleksandra
2010-10-20
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARCEWICZ Lena
2011-09-11
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARNAŚ Oliwia
2010-11-29
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARTNICKA Pola
2010-06-18
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BASZCZYN Zofia
2011-11-22
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BAWOROWSKA Anna
2010-01-30
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOBOŃSKA Aleksandra
2009-12-20
LKS Ziębice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOBOWSKA Maja
2008-05-26
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BOGACKA Paulina
2011-10-14
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BÓB Aleksandra
2010-09-11
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BRĄSZEWSKA Julia
2011-11-16
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BRZEZIŃSKA Zuzanna
2011-01-01
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BUDZIŃSKA Julia
2012-02-15
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BUKOWY Alicja
2007-02-18
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BURCZYŃSKA Michalina
2012-09-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BURMAS Emilia
2007-06-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BUZAŁA Emilia
2012-02-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHORZĘPA Małgorzata
2013-04-20
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CHYŁEK Katarzyna
2011-01-31
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CZAJA Weronika
2011-02-22
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CZERNIAK Antonina
2005-11-14
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CZERWINSKA Hani
2010-09-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZERWIŃSKA Hanna
2010-09-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZUBALA Maria
2008-12-14
LKS Ziębice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CZUPRYŃSKA Julia
2007-08-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DOMAGAŁA Natasza
2011-06-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DOMARADZKA Alicja
2011-12-17
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DOMNIK Julia
2009-02-20
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DUDZIAK Zuzanna
2011-04-08
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DZIADKIEWICZ Hanna
2011-12-02
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DZIAŁAK Zofia
2011-02-04
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DZIURZYŃSKA Julia
2008-03-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DŻUGAJ Katarzyna
2011-09-22
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
ENGLARD Nicole
2010-05-01
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GAWLIK Julia
2008-05-19
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GOLEC Lena
2009-07-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GOŁDYN Laura
2010-04-26
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GÓRA Wiktoria
2011-05-27
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GRABOWIECKA Kamila
2007-12-29
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GREFLING Wiktoria
2007-10-26
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GREMBLEWSKA Gabriela
2011-12-20
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GRZYB Aleksandra
2009-10-12
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
HAJDUK Karolina
2011-05-26
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
HANKIEWICZ Oliwia
2011-06-28
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
HOFFMAN Hanna
2010-09-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
HOROWSKA Iga
2008-12-03
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
ICIASZEK Kinga
2008-11-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JACAK Maja
2012-05-08
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JAKIEŁA Hanna
2010-10-25
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JAKUBOWSKA Wiktoria
2010-11-14
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JODKO Maja
2010-02-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JUREK Konstancja
2006-04-04
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JURGIEWICZ Julia
2011-03-12
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KALIŃSKA Oliwia
2006-12-19
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KALISZ Aleksandra
2011-07-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KALISZ Zuzanna
2009-06-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KAŁUŻA Nadia
2010-08-12
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KAŁWIŃSKA Oliwia
2008-06-03
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KAPAŁA Anna
2007-06-14
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KAPTUREK Amelia
2010-10-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KARGOL Natalia
2011-02-04
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KARGOL Zofia
2009-04-09
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KARNAŚ Anna
2008-05-29
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KAVULYCH Anna
2010-02-17
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KĘDER Gabriela
2010-05-09
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KĘPIŃSKA Julia
2010-04-08
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KĘSICKA Natalia
2009-09-10
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KIELAR Amelia
2006-07-09
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KIENIK Julia
2009-01-21
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KNAFLEWSKA Kinga
2010-04-20
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KOŁODZIEJ Maja
2011-04-06
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOŚCIAŃSKA Wiktoria
2012-12-06
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOWALCZYK Oliwia
2011-01-28
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOWALSKA Zofia
2011-08-08
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KRAJEWSKA Zofia
2011-05-28
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KRUK Iga
2008-02-12
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KRUPKA Amelia
2011-04-22
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KSIĘŻUK Nel
2011-08-01
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KUBAT Milena
2012-04-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KUBIAK Kalina
2011-05-11
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KUBIS Agata
2010-03-08
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KUBIS Pola
2011-03-30
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KUCHARCZYK Oliwia
2012-01-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KUFEL Małgorzata
2012-11-25
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KULESZA Antonina
2011-11-26
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KUNAJ Wiktoria
2009-08-15
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KUREK Ewa
2002-09-04
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
LATOŃ Matylda
2010-01-22
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
LIPIŃSKI Isabella
2010-06-14
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
LIS Michalina
2010-10-26
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
ŁOMOĆ Gabriela
2009-06-10
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
ŁUKASIŃSKA Patrycja
2010-07-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
ŁUKSIN Hanna
2011-04-24
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MAKOŚ Lena
2011-05-28
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MARCINIAK Oliwia
2010-11-05
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MARCINIEC Maja
2008-09-17
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MATIASZEWSKA Joanna
2012-11-18
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MAŹNIEWSKA Nikola
2010-02-12
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MESSYASZ Lena
2011-06-29
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MIERZWA Maja
2010-03-06
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MIKULSKA Natalia
2009-04-12
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MISIEJUK Lena
2012-02-23
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MISZKIEŁO Aleksandra
2009-02-18
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MORAWIEC Stefania
2011-04-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
NADARZYŃSKA Jagoda
2010-12-15
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
NIEDZIELA Lena
2010-07-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
NIEŁACNA Weronika
2008-10-26
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
NOWAK Hanna
2010-06-04
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
NOWAK Helena
2008-10-09
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
NOWAK Nadia
2004-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
NOWAK Zuzanna
2012-05-29
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
NOWIK Lena
2009-01-26
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
OBORZYŃSKA Pola
2012-12-29
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
OGONOWSKA Amelia
2010-06-04
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
OLEJNICZAK Bianka
2011-08-18
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
OLSZAŃSKA Liliana
2010-10-04
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
OMASTA Marta
2009-05-27
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
OWCZARZAK Aniela
2011-02-03
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
PADUCH Izabela
2011-11-07
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
PANEK Lena
2010-11-04
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PASEK Jagoda
2009-08-08
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
PAWŁOWSKA Alicja
2013-11-21
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
PIETRUSZEWSKA Pola
2012-02-20
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
PIETRZAK Nadia
2011-10-01
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
PIWKO Magdalena
2009-03-18
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
PŁONKA Natalia
2006-04-24
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
PNIAK Natalia
2009-11-02
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
PODKOŚCIELNA Wanesa
2011-05-25
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
PROCHERA Katarzyna
2010-07-09
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
PROTTUNG Paulina
2008-08-07
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
PROZOROWSKA Aleksandra
2011-05-13
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
PSIUCH Eliza
2008-01-03
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
RACKO Lena
2009-02-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
RAK Wiktoria
2005-12-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
RATAJCZAK Lena
2012-12-08
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
RATAJCZAK Maja
2011-09-04
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
REZLER Karolina
2011-05-20
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ROSTKOWSKA Olga
2011-10-29
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ROZMUS Oliwia
2011-10-17
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
ROZMUS Pola
2011-10-17
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
RUDKO Nina
2011-01-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
RUDNICKA Marika Monika
2009-08-13
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
RUNOWSKA Antonina
2010-11-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SABAŁA Julia
2010-06-30
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SEMENIUK Gabriela
2011-05-18
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SIEPAK Julia
2008-08-13
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SIEROK Alisa
2011-05-20
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SINKIEWICZ Alicja
2009-03-26
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SŁUŻYŃSKA Aurelia
2011-03-03
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
SMULKO Martyna
2010-01-31
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
SOSZKA Maria
2010-07-23
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
STACHOWSKA Lena
2011-06-14
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
STACHOWSKA Maja
2010-10-06
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
STANISŁAWSKA Eugenia
2010-11-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
STANKIEWICZ Weronika
2008-09-29
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
STASIERSKA Weronika
2008-12-29
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
STAWSKA Arina
2007-12-17
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
STEC Małgorzata
2009-04-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
STEFAŃSKA Dominika
2011-12-12
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
STEINHOF Karina
2011-11-08
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
STERENGA Martyna
2005-11-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
STRZELECKA Hanna
2010-09-17
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
SUSZEK Laura
2008-10-23
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
SYPNIEWSKA Amelia
2007-04-10
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
SZAWŁOWSKA Michalina
2011-07-27
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
SZEWCZYSZYN Antonina
2010-09-26
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
SZLACHTA Olga
2006-08-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
SZLAPIŃSKA Milena
2011-07-13
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SZPACZEK Anna
2011-04-19
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SZPAK Lena
2011-07-11
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SZTANDERA Nikola
2008-06-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
SZUMILAS Julia
2009-11-22
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
SZUMNA Nikola
2012-11-15
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
SZYDŁO Zuzanna
2009-05-06
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
SZYSZKOWSKA Weronika
2011-07-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
ŚWIDKIEWICZ Pola
2012-05-11
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
ŠEDOVÁ Anna
2012-05-20
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
TOKARSKA Julia
2009-07-17
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
TONDEL Hanna
2011-07-26
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
URBAŃSKA Kaja
2010-02-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
UZNAŃSKA Anna
2011-09-26
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
WADYCKA Liliana
2009-04-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
WAGNEROWSKA Zofia
2011-06-16
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
WAJDA Hanna
2011-05-23
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
WAJDA Lena
2011-05-23
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
WALLON Anna
2011-01-20
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
WANOWSKA Barbara
2011-04-13
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
WAWRZYNIAK Nikola
2011-06-08
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
WĄS Kinga
2010-01-24
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
WĄSALA Amelia
2011-08-12
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
WERNER Barbara
2010-07-22
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
WESOŁOWSKA Kalina
2009-11-11
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
WIDERA Milena
2011-12-08
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
WIDZISZEWSKA Koletta
2011-09-08
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
WIECZOREK Julia
2011-10-31
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
WODNIK Agnieszka
2002-06-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
WOJCIECHOWICZ Natalia
2012-07-03
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
WOŹNIAK Gabriela
2010-09-28
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
WYSZYŃSKA Patrycja
2007-08-29
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
ZAWADZKA Karolina
2010-10-20
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
ZAWADZKA Nikola
2007-09-20
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
ZGRAJA Natalia
2011-07-04
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
ZIĘTEK Zuzanna
2010-08-21
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
ZUBIK Natalia
2011-11-27
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
ŻUK Milena
2011-01-23
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik