SEMENIUK Gabriela
2011-05-18
LKS Górnik Wałbrzych
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKA Martyna
2011-05-21
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKA Olga
2007-04-10
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANASZEWSKA Jagoda
2013-09-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANGIER Iga
2010-09-23
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANTONOWICZ Liliana
2013-02-26
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BANACH Klara
2011-11-14
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BANASIEWICZ Aleksandra
2010-10-20
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARNAŚ Oliwia
2010-11-29
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BAWOROWSKA Anna
2010-01-30
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BERNASIŃSKA Małgorzata
2011-07-15
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BINIASZ Weronika
2011-07-07
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOBOŃSKA Aleksandra
2009-12-20
LKS Ziębice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BOBOWSKA Maja
2008-05-26
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BOGACKA Karolina
2010-05-05
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BOGACKA Paulina
2011-10-14
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BOJANOWICZ Julia
2011-05-13
LŁKB Trucht Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BÓB Aleksandra
2010-09-11
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BÓB Joanna
2012-06-13
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BRZEZIŃSKA Natalia
2010-08-20
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BRZEŻAŃSKA Zuzanna
2011-06-27
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BUCZEK Hanna
2012-06-30
KS ADEA Team Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BURCZYŃSKA Michalina
2012-09-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BURMAS Emilia
2007-06-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BURTAN Liliana
2011-04-18
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BUZAŁA Emilia
2012-02-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CHODOROWSKA Nina
2012-06-05
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CHORĄŻAK Aleksandra
2009-05-11
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CHUPTYŚ Alicja
2012-02-14
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CHUTKIEWICZ Barbara
2011-08-03
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CHYŁEK Katarzyna
2011-01-31
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CIECHANOWSKA Natasza
2013-07-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
CYBRUCH Amelia
2011-08-01
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
CZERWINSKA Hani
2010-09-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
CZERWIŃSKA Hanna
2010-09-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
CZOPKO Michalina
2013-09-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
CZUBALA Maria
2008-12-14
LKS Ziębice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
CZWORDON Martyna
2009-06-21
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DERZA Oliwia
2012-08-24
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
DUDZIAK Zuzanna
2011-04-08
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
DZIAŁAK Zofia
2011-02-04
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
DZIURZYŃSKA Julia
2008-03-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ENGLARD Nicole
2010-05-01
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
FEDYK Joanna
2014-10-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GOŁAŚ Michalina
2012-04-16
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GOŁĘBIOWSKA Agnieszka
2011-10-25
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GÓRA Wiktoria
2011-05-27
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GRABOWIECKA Kamila
2007-12-29
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GRĄDALSKA Magdalena
2011-12-26
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GREFLING Wiktoria
2007-10-26
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GREMBLEWSKA Gabriela
2011-12-20
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GRZYB Aleksandra
2009-10-12
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
HAJDUK Karolina
2011-05-26
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
HANISZEWSKA Dominika
2013-01-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
HOFFMAN Hanna
2010-09-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
HOROWSKA Iga
2008-12-03
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JAKIEŁA Hanna
2010-10-25
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JAKUBOWSKA Wiktoria
2010-11-14
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JANKOWSKA Laura
2013-05-13
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JAROS Lena
2012-04-10
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JASTRZĘBSKA Pola
2011-05-21
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JURASZEK Maja
2012-10-05
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JUREK Konstancja
2006-04-04
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KACZMAREK Amelia
2012-12-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KALIŃSKA Oliwia
2006-12-19
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KAŁENDEK Maja
2012-05-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KAŁUŻA Nadia
2010-08-12
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KAŁWIŃSKA Oliwia
2008-06-03
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KAPAŁA Anna
2007-06-14
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KARGOL Natalia
2011-02-04
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KARGOL Zofia
2009-04-09
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KAVULYCH Anna
2010-02-17
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KĘPIŃSKA Julia
2010-04-08
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KICEŃKA Kaja
2011-08-10
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KIEDROWICZ Agata
2011-05-18
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KIENIK Julia
2009-01-21
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOŁODZIEJ Maja
2011-04-06
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOSMALA Maja
2009-04-07
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOWALCZYK Oliwia
2011-01-28
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KOZAKOWSKA Barbara
2014-10-12
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KOZŁOWSKA Alicja
2013-01-03
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KRÓL Adrianna
2011-10-14
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KRZESIŃSKA Kaja
2013-05-15
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KRZESIŃSKA Maja
2013-05-15
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KRZYSZTOFIK Maja
2012-10-22
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KUBIACZYK Aleksandra
2011-01-08
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KUBIS Pola
2011-03-30
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KUCHARCZYK Oliwia
2012-01-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KUCHARSKA Maja
2012-06-27
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KUHR Marianna
2013-12-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KULESZA Antonina
2011-11-26
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KURCZABA Małgorzata
2010-05-30
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KUREŁA Lena
2011-12-07
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
LACH Klaudia
2012-07-24
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
LEŚNIAK Wiktoria
2012-07-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
LORKIEWICZ Lena
2011-01-04
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
LULIS Nela
2011-05-18
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MADEJA Jagoda
2013-09-16
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MAGDZIARCZYK Lena
2007-12-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MAKOWSKA Weronika
2011-09-28
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MAŁEK Zuzanna
2012-02-28
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MARCINIAK Oliwia
2010-11-05
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MASŁOWIEC Julia
2013-05-17
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MATUSIAK Marcelina
2010-10-27
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MIKULSKA Natalia
2009-04-12
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MILIAN Helena
2012-06-01
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MISIAK Karolina
2012-09-03
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MISZCZAK Martyna
2008-09-25
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MISZCZYK Magdalena
2012-11-13
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MISZKIEŁO Aleksandra
2009-02-18
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MORAWIEC Konstancja
2015-04-16
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MORAWIEC Stefania
2011-04-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MORZYK Antonina Katarzyna
2011-02-02
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MUCHA Malwina
2010-03-30
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MULARSKA Anastazja
2012-08-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MURAWA Zuzanna
2011-01-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MUSIAŁA Zuzanna
2011-05-21
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MUTKOWSKA Pola
2010-09-24
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
NIEDZIELA Lena
2010-07-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
NIEŁACNA Weronika
2008-10-26
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
NOWAK Hanna
2010-06-04
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
NOWAK Helena
2008-10-09
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
NOWAK Magdalena
2012-04-10
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
OGONOWSKA Amelia
2010-06-04
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
OLEJNICZAK Bianka
2011-08-18
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
OMASTA Marta
2009-05-27
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
PIETRUSIAK Lena
2014-12-02
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
PIETRZAK Nadia
2011-10-01
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
PIWKO Magdalena
2009-03-18
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
PŁACHTA Anastazja
2011-02-05
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
PŁONKA Natalia
2006-04-24
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
PNIAK Natalia
2009-11-02
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
POLAK Lena
2013-02-18
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
POSMYK Aleksandra
2011-05-10
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
PROCHERA Katarzyna
2010-07-09
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
PRONIEWICZ Andżelika
2009-02-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
PSYK Julia
2007-12-04
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
PUCHAŁA Hanna
2014-10-16
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
RACKO Lena
2009-02-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
RAMER Wiktoria
2011-06-06
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
RESZKA Adrianna
2011-01-30
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ROMAN Natalia
2012-07-31
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ROMANIUK Kornelia
2010-05-05
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ROSTKOWSKA Olga
2011-10-29
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
ROZMUS Oliwia
2011-10-17
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
RUDKO Nina
2011-01-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
RUDNICKA Marika Monika
2009-08-13
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
RUNOWSKA Antonina
2010-11-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SABAŁA Julia
2010-06-30
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SEROCZYŃSKA Zofia
2013-10-14
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SIEMIENIAKO Maja
2012-05-23
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SIEPAK Julia
2008-08-13
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SKOTARCZAK Nadia
2011-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SMOLEŃSKI Victoria
2012-06-05
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
SMOLIŃSKA Daria
2010-04-24
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
SOSZKA Maria
2010-07-23
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
SPENDOWSKA Kinga
2008-07-03
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
SPENDOWSKA Kornelia
2008-07-03
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
SROCZYŃSKA Ewa
2012-06-26
KS ADEA Team Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
STANKIEWICZ Weronika
2008-09-29
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
STASIERSKA Weronika
2008-12-29
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
STEC Małgorzata
2009-04-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
STERENGA Martyna
2005-11-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
STOLARCZYK Alicja
2016-07-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
STROUHAL Aleksandra
2012-01-16
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
STRZELECKA Hanna
2010-09-17
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
SUSZEK Laura
2008-10-23
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
SYPNIEWSKA Amelia
2007-04-10
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
SZAFRAN Karolina
2009-01-21
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
SZAWŁOWSKA Hanna
2011-03-17
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
SZAWŁOWSKA Michalina
2011-07-27
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
SZLACHTA Olga
2006-08-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
SZPACZEK Anna
2011-04-19
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SZUMILAS Julia
2009-11-22
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SZYDŁO Zuzanna
2009-05-06
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SZYSZKOWSKA Weronika
2011-07-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
ŚCIBURA Gabriela
2011-07-04
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
TEMPES Maria
2012-11-27
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
TKACH Sofia
2012-10-27
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
UZNAŃSKA Anna
2011-09-26
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
WANOWSKA Barbara
2011-04-13
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
WARĘŻAK Laura
2011-12-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
WARZECHA Julia
2009-11-16
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
WĄS Kinga
2010-01-24
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
WESOŁOWSKA Kalina
2009-11-11
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
WĘDZONKA Emilia
2012-04-04
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
WILCZYŃSKA Karolina
2011-06-10
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
WILK Natalia
2009-10-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
WOLAK Maja
2011-11-27
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
WOŹNIAK Gabriela
2010-09-28
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
WYSZYŃSKA Patrycja
2007-08-29
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
WZIĄTEK Nadia
2011-12-20
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
ZELIK Zuzanna
2013-05-21
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
ZIENTEK Oliwia
2012-04-25
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
ŻUK Milena
2011-01-23
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik