ZEMBRZUSKI Łukasz
2003-03-03
MKS Bank BS Płońsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZAK Kacper
2003-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ASTRACHANCEW Konrad
2005-07-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BADUREK Maciej
1988-10-31
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARTO¦ Krzysztof
2003-12-17
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BISKUP Marcin
1999-12-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHATYS Przemysław
1990-05-17
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHROBOT Daniel
1997-03-18
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CIEPŁAK Marcin
1991-01-30
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DŁUGOSZ Jacek
1982-03-02
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GARDZIELEWSKI Arkadiusz
1986-06-12
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GŁOGOWSKI Adam
1993-09-02
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GOSIEWSKI Krzysztof
1988-05-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GÓRSKI Kacper
2006-08-31
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GÓRSKI Krystian
2001-07-18
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KACZOR Mateusz
1997-03-03
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KARDAS Arkadiusz
1989-03-20
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KUJAWA Wiktor
1993-08-03
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
ŁUKASIAK Szymon
2003-07-31
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MARCINIAK Szymon
2007-03-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MIKULSKI Tomasz
1996-01-30
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
NOWICKI Adam
1990-08-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
OLEJARZ Artur
1988-09-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SAWICKI Szymon
1991-07-24
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
SIERAŃSKI Daniel
2003-02-19
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SKIERSKI Mateusz
2005-08-26
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
URBAŃSKI Eryk
2004-03-31
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ZIĘBA Mikołaj
1997-07-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ZIORKIEWICZ Błażej
2006-06-27
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik