IDZI Julian
2013-08-21
UKS Otrębusy
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BALCERSKI Antoni
2011-01-17
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARSZCZEWSKI Kazimierz
2011-12-24
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIELECKI Stanisław
2011-08-07
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOGUCKI Jan
2014-02-08
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BOLCZAK Jan
2012-01-09
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BORKOWSKI Antoni
2012-11-05
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BORKOWSKI Jan
2014-09-17
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BORKOWSKI Rafał
2013-08-20
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOUCHET Joseph
2011-01-08
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHMIELEWSKI Marcel
2015-04-03
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CZERWIŃSKI Karol
2011-05-30
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DE PAOLINI Gabrriel
2014-05-17
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DUBRAWSKI Florian
2012-02-02
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DUCHNA Tomasz
2012-06-04
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DUKACZEWSKI Kajetan
2016-02-08
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DUKACZEWSKI Konstanty
2014-07-22
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DULNIAK Sebastian
2012-01-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
HOFMAN Jacek
2011-04-15
UKS MILA Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JAKUBOWSKI-BRODECKI Oskar
2015-05-05
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KAMIŃSKI Marcel
2011-03-02
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KŁOSIK Antoni
2011-11-24
UKS Jedynka Łowicz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KOSMOWSKI Wojciech
2011-11-04
UKS Jedynka Łowicz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KOT Michał
2012-07-11
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KRYSZTOFIAK Aleksander
2011-03-25
UKS Bieniewiczanka Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MAKOWSKI Kacper
2015-08-27
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MAKOWSKI Oliwier
2013-07-22
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MAŁECKI Marcel
2012-06-27
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MARCINKIEWICZ Jan
2011-04-12
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MIELCUCH Jan
2013-04-10
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MIROS Krzysztof
2015-07-05
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MYSIORSKI Wiktor
2013-12-01
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ORACZ Tymon
2016-07-28
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SKNADAJ Łukasz
2011-04-27
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
STARZAK Mikołaj
2012-05-30
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
SZANIAWSKI Antoni
2013-09-28
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
TOMASZEWSKI Jerzy
2013-11-12
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
TOMASZEWSKI Jędrzej
2013-11-12
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
TOMASZEWSKI Konrad
2011-02-24
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
VON ENGEL MAŁACHOWSKI Henryk
2013-11-13
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
WOJCIECHOWSKI Aleksander
2014-08-20
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ZAJĄCZKOWSKI Artur
2013-08-09
UKS Piorun Barczewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ZIORKIEWICZ Karol
2011-08-04
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
ZRAZEK Paweł
2011-04-06
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ZYBERT Maksymilian
2013-08-07
UKS Piorun Barczewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
ZYGADŁO Maksymilian
2012-05-23
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ŻUREK Tadeusz
2013-09-12
UKS MILA Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik