BUZAŁA Emilia
2012-02-17
LKS Górnik Wałbrzych
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
AKULENKO Daria
2013-05-16
LKS Świeradów-Zdrój
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANASZEWSKA Jagoda
2013-09-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTONOWICZ Liliana
2013-02-26
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAGIŃSKA Laura
2014-12-08
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAJDALSKA Kinga
2012-02-09
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAJRAKOWSKA Emilia
2011-10-31
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BANACH Klara
2011-11-14
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARANIECKA Hanna
2012-06-14
Lubuskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BARGŁOWSKA Maja
2012-02-15
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BELCHNEROWSKA Ola
2012-02-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIELECKA Hanna
2012-01-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BINIASZ Weronika
2011-07-07
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BŁASZCZYK Hanna
2012-10-04
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BOBOWSKA Maja
2008-05-26
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BOGACKA Paulina
2011-10-14
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BOLCZAK Hanna
2012-01-09
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BRZEZIŃSKA Zuzanna
2011-01-01
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BUCZEK Hanna
2012-06-30
KS ADEA Team Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BUDZIŃSKA Julia
2012-02-15
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BURCZYŃSKA Michalina
2012-09-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CEPEK Gabriela
2012-07-30
Lubelskie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHODOROWSKA Nina
2012-06-05
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CHORZĘPA Małgorzata
2013-04-20
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CHUPTYŚ Alicja
2012-02-14
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CHUTKIEWICZ Barbara
2011-08-03
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CIECHANOWSKA Natasza
2013-07-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZERNIAK Antonina
2005-11-14
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZERWIŃSKA Hanna
2010-09-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CZOPKO Michalina
2013-09-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CZUPRYŃSKA Julia
2007-08-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CZYŻ Natalia
2012-07-07
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DAMCZYK Zofia
2012-10-26
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DERZA Oliwia
2012-08-24
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DOMAGAŁA Natasza
2011-06-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DOMNIK Julia
2009-02-20
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DZIĄSKO Katarzyna
2011-05-24
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DZIURZYŃSKA Julia
2008-03-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
FEDYK Joanna
2014-10-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
FILIP Julia
2012-07-30
KS ADEA Team Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GAWLAK Kornelia
2007-02-17
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GAWLIK Julia
2008-05-19
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GOŁAŚ Michalina
2012-04-16
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GOŁĘBIEWSKA Hanna
2009-01-22
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GOŁĘBIEWSKA Helena
2012-04-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GOTOWAŁA Julia
2012-11-08
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GÓRA Wiktoria
2011-05-27
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GRĄDALSKA Magdalena
2011-12-26
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GREMBLEWSKA Gabriela
2011-12-20
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GRUDNIEWSKA Karolina
2012-06-12
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
HANISZEWSKA Dominika
2013-01-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
HUKOWSKA Hanna
2012-03-20
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
HURYN Julia
2008-08-22
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
IRZABEK Joanna
2012-05-12
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JANCZAK Dagmara
2007-09-02
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JANKOWSKA Laura
2013-05-13
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JANUS Maja
2012-07-22
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JAROS Lena
2012-04-10
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JAWORSKA Anna
2013-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JURASZEK Maja
2012-10-05
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JUREK Konstancja
2006-04-04
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KACZMAREK Amelia
2012-12-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KAŁENDEK Maja
2012-05-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KAMIŃSKA Zuzanna
2013-01-09
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KARGOL Natalia
2011-02-04
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KAVULYCH Anna
2010-02-17
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KITA Sonia
2013-01-31
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KOŁODZIEJ Maja
2011-04-06
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KOŚCIAŃSKA Wiktoria
2012-12-06
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KOWAL Nikola
2012-08-27
Lubuskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KOWALCZYK Oliwia
2011-01-28
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KOWALSKA Julia
2012-04-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KOWALSKA Nicola
2010-03-19
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KOZAK Laura
2012-03-21
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KOZAKOWSKA Barbara
2014-10-12
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KOZŁOWSKA Alicja
2013-01-03
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KRZESIŃSKA Kaja
2013-05-15
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KRZESIŃSKA Maja
2013-05-15
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KRZYSZTOFIK Maja
2012-10-22
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KSIĘŻUK Nel
2011-08-01
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KUBACKA Aleksandra
2012-01-24
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KUBAT Milena
2012-04-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KUBIACZYK Aleksandra
2011-01-08
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KUCHARSKA Maja
2012-06-27
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KUCHARZ Gabriela
2010-10-29
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KUFEL Małgorzata
2012-11-25
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KUHR Marianna
2013-12-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KULESZA Antonina
2011-11-26
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KUNAJ Wiktoria
2009-08-15
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KUREK Ewa
2002-09-04
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
LACH Klaudia
2012-07-24
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
LEŚNIAK Karina
2012-01-24
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
LEŚNIAK Wiktoria
2012-07-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
LIZAK Katarzyna
2012-06-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
LORKIEWICZ Lena
2011-01-04
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
ŁOMOĆ Gabriela
2009-06-10
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MADEJA Jagoda
2013-09-16
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MAGDZIARCZYK Lena
2007-12-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MAHOLA Wiktorija
2012-03-16
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MARCINIAK Oliwia
2010-11-05
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MARCZYK Maja
2011-08-10
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MASŁOWIEC Julia
2013-05-17
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MATUSIAK Marcelina
2010-10-27
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MIGOŃ Fabiana
2013-01-01
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MIKULSKA Natalia
2009-04-12
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MILEWSKA Milena
2011-01-12
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MILIAN Helena
2012-06-01
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MILKOWSKA Lena
2011-04-29
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MISIAK Karolina
2012-09-03
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MISIEJUK Lena
2012-02-23
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MISZCZYK Magdalena
2012-11-13
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MŁYNARCZYK Lena
2012-08-05
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MORAWIEC Konstancja
2015-04-16
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MORAWIEC Stefania
2011-04-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MORDAL Alicja
2013-05-19
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MORZYK Antonina Katarzyna
2011-02-02
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MULARSKA Anastazja
2012-08-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MURAWSKA Zuzanna
2009-07-12
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MUZYKA Maria
2012-05-19
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MYKYTIUK Maria
2012-04-11
LKS Świeradów-Zdrój
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
NIEDZIELA Lena
2010-07-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
NOWAK Hanna
2010-06-04
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
NOWAK Helena
2008-10-09
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
NOWAK Magdalena
2012-04-10
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
NOWAK Nadia
2004-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
NOWAK Zuzanna
2012-05-29
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
NYKYTENKO Anastazja
2012-03-24
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
OLEJNICZAK Bianka
2011-08-18
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
OLSZANOWSKA Oliwia
2012-02-20
Lubelskie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
PAJĄK Karolina
2012-09-05
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
PAPIERSKA Martyna
2006-02-13
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
PASZEK Amelia
2011-06-07
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
PAŚ Marta
2010-01-11
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
PAWELCZYK Lidia
2012-09-01
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
PIETRUSIAK Lena
2014-12-02
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
PIETRUSZEWSKA Pola
2012-02-20
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
PŁACHTA Anastazja
2011-02-05
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
PŁONKA Natalia
2006-04-24
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
POCZĄTEK Lena
2012-03-15
UKS przy SP Międzybórz
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
PODKOŚCIELNA Wanesa
2011-05-25
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
POLAK Lena
2013-02-18
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
POPIELAS Kornelia
2011-07-27
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
PROCHERA Katarzyna
2010-07-09
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
PUCHAŁA Hanna
2014-10-16
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
RACKO Lena
2009-02-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
RADWAŃSKA Emilia
2011-08-31
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
RAFALSKA Barbara
2012-01-21
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
RESZKA Adrianna
2011-01-30
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
REUTT Maja
2012-04-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ROMAN Natalia
2012-07-31
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ROSZAK Emilia
2014-02-16
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
RUDKO Nina
2011-01-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
RUDNICKA Marika Monika
2009-08-13
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
RYCHLIK Gabriela
2013-11-05
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
RYDEL Oliwia
2012-04-29
Lubelskie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
SADOWA Wiktoria
2010-04-21
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
SEMENIUK Gabriela
2011-05-18
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
SEROCZYŃSKA Zofia
2013-10-14
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
SIEMIENIAKO Maja
2012-05-23
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
SIERSZYŃSKA Julia
2012-05-09
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
SŁUPCZYŃSKA Marta
2012-03-08
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
SMOLEŃSKI Victoria
2012-06-05
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
SOBOLSKA Wiktoria
2012-12-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
SOLA Wiktoria
2011-09-28
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
SPENDOWSKA Kinga
2008-07-03
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
SPENDOWSKA Kornelia
2008-07-03
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
SROCZYŃSKA Ewa
2012-06-26
KS ADEA Team Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
STACHURSKA Zuzanna
2012-09-20
LKS Świeradów-Zdrój
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
STANKIEWICZ Weronika
2008-09-29
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
STAWSKA Arina
2007-12-17
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
STEC Małgorzata
2009-04-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
STOLARCZYK Alicja
2016-07-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
SWACHA Kornelia
2011-04-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SZAFRAN Karolina
2009-01-21
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SZAWŁOWSKA Michalina
2011-07-27
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SZEWCZYSZYN Jagoda
2012-10-31
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
SZPACZEK Anna
2011-04-19
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
SZUMNA Nikola
2012-11-15
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
SZYCHOWSKA Hanna
2011-10-02
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
SZYDŁO Zuzanna
2009-05-06
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
ŚCIBURA Gabriela
2011-07-04
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
ŚWIDKIEWICZ Pola
2012-05-11
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
ŚWIDZIŃSKA Sara
2012-08-29
LKS Ziębice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
TEMPES Maria
2012-11-27
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
TKACH Sofia
2012-10-27
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
TRZECIAK Izabela
2012-02-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
UGODZIŃSKA Wiktoria
2012-06-12
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
URBANIAK Julia
2011-06-17
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
URBAŃSKA Antonina
2012-06-07
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
URSZULAK Blanka
2009-03-19
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
WAJDA Lena
2011-05-23
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
WALKÓW Maja
2012-09-06
WKS Sobieski Omega Systems Żagań
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
WARĘŻAK Laura
2011-12-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
WASILEWSKA Adrianna
2008-05-20
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
WAWRZYNIAK Nikola
2011-06-08
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
WAWRZYNIAK Paula
2012-03-29
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
WĄGROWSKA Maja
2010-04-07
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
WĘDZONKA Emilia
2012-04-04
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
WIDERA Milena
2011-12-08
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
WIDZISZEWSKA Koletta
2011-09-08
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
WILCZEK Emilia
2012-05-10
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
WILCZYŃSKA Karolina
2011-06-10
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
WISS Ida
2009-05-08
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
WITKOWSKA Gabriela
2012-03-13
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
WODNIK Agnieszka
2002-06-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
WOJCIECHOWICZ Natalia
2012-07-03
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
WYSOCKA Helena
2012-11-13
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
WZOREK Marta
2012-02-03
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
ZAWADZKA Zuzanna
2011-01-10
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
ZDYBAŁ Patrycja
2013-01-06
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
ZELIK Zuzanna
2013-05-21
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
ZIENTEK Oliwia
2012-04-25
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
ZYCH Maria
2012-07-10
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik