CZOPKO Michalina
2013-09-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANASZEWSKA Jagoda
2013-09-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRZEJEWSKA Dominika
2012-04-21
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTONOWICZ Liliana
2013-02-26
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUCZEK Hanna
2012-06-30
KS ADEA Team Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BURCZYŃSKA Michalina
2012-09-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUZAŁA Emilia
2012-02-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHODOROWSKA Nina
2012-06-05
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHORZĘPA Małgorzata
2013-04-20
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHUCHMACZ Magdalena
2013-07-17
LKS Świeradów-Zdrój
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHUPTYŚ Alicja
2012-02-14
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHYŁEK Katarzyna
2011-01-31
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CIECHANOWSKA Natasza
2013-07-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CINIECKA Natasza
2014-01-08
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CZERWIŃSKA Natasza
2012-05-13
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DERZA Oliwia
2012-08-24
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
FEDYK Joanna
2014-10-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
FULARA Zofia
2011-11-09
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
FUNATOVA Veronika
2012-01-09
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GOŁĘBIEWSKA Helena
2012-04-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
HANISZEWSKA Dominika
2013-01-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
HIBNER Emilia
2012-08-25
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ICIASZEK Kinga
2008-11-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
IRZABEK Joanna
2012-05-12
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JANAKIEWICZ Maja
2012-02-27
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
JANKOWSKA Laura
2013-05-13
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KAŁENDEK Maja
2012-05-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KASPERSKA Oliwia
2012-11-07
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KASZYŃSKA Sara
2014-04-11
LKS Świeradów-Zdrój
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KOŁODZIEJ Maja
2011-04-06
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOWALCZYK Hanna
2013-08-24
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KOZAKOWSKA Barbara
2014-10-12
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KOZŁOWSKA Alicja
2013-01-03
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KRZESIŃSKA Kaja
2013-05-15
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KRZESIŃSKA Maja
2013-05-15
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KUCHARSKA Maja
2012-06-27
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KUHR Marianna
2013-12-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KULESZA Antonina
2011-11-26
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
LACH Klaudia
2012-07-24
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
LEŚNIAK Wiktoria
2012-07-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ŁASISZ Julia
2012-03-13
LKS Świeradów-Zdrój
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MAĆKOWIAK Alicja
2013-06-10
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MAĆKOWIAK Maya
2012-05-30
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MADEJA Jagoda
2013-09-16
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MAJCHRZAK Florentyna
2012-05-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MASARCZYK Marta
2012-05-16
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MASŁOWIEC Julia
2013-05-17
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MIKOŁAJCZAK Weronika
2012-09-12
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MISIAK Karolina
2012-09-03
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MISIEJUK Lena
2012-02-23
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MORAWIEC Józefina
2013-06-12
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MORAWIEC Konstancja
2015-04-16
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MORAWIEC Stefania
2011-04-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MORZYK Antonina Katarzyna
2011-02-02
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MULARSKA Anastazja
2012-08-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
NEHREBECKA Lena
2012-09-17
LKS Świeradów-Zdrój
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
NOWACKA Hanna
2014-06-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
NOWAK Magdalena
2012-04-10
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
OBORZYŃSKA Pola
2012-12-29
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PIETRUSIAK Lena
2014-12-02
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PIETRUSZEWSKA Pola
2012-02-20
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
POLAK Lena
2013-02-18
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PUCHAŁA Hanna
2014-10-16
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
PYLYPCHUK Anastasia
2012-01-04
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
RANECKA Klaudia
2012-03-11
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
RATAJCZAK Lena
2012-12-08
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
REUTT Maja
2012-04-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ROMAN Natalia
2012-07-31
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
RUDYŃSKA Lena
2012-04-01
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
SADKOWSKA Pola
2011-07-27
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SEMENIUK Gabriela
2011-05-18
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SEROCZYŃSKA Zofia
2013-10-14
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SIEMIENIAKO Maja
2012-05-23
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SKIBA Blanka
2011-02-14
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SKURZYŃSKA Zofia
2012-03-29
LKS Świeradów-Zdrój
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SMOLEŃSKI Victoria
2012-06-05
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
SROCZYŃSKA Ewa
2012-06-26
KS ADEA Team Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
STACHOWSKA Gabriela
2012-08-03
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
STASIAK Milena
2011-08-19
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
STOLARCZYK Alicja
2016-07-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SZAWŁOWSKA Michalina
2011-07-27
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
TATAREK Oliwia
2012-08-18
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
TEMPES Maria
2012-11-27
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
TYMANOWSKA Aleksandra
2012-01-31
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WARĘŻAK Laura
2011-12-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
WĘDZONKA Emilia
2012-04-04
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
WILCZYŃSKA Karolina
2011-06-10
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
ZELIK Zuzanna
2013-05-21
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
ZIELIŃSKA-JÓŹWIAK Julia
2014-01-29
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
ZYBER Alicja
2012-11-20
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik