RYŁ Julian
2012-03-08
MKS-MOSM Bytom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARTKOWSKI Franciszek
2012-03-06
Kujawsko-Pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARZYCKI Jakub
2011-08-02
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAUEREK Wojciech
2012-03-16
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIAŁY Jan
2012-01-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BŁAJDA Krystian
2013-01-02
LKS Głogovia Głogów Małopolski
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BOROWSKI Marcel
2012-03-10
Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BOŻĘCKI Miłosz
2012-01-01
Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BRATKOWSKI Fabio
2007-05-06
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BUGAŃSKI Jakub
2012-12-26
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CAŁKO Ignacy
2011-05-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHALECKI Paweł
2013-01-01
Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHOMICZEWSKI Jakub
2011-10-02
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CIELECKI Oliwer
2011-07-11
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CIELEK Gracjan
2012-08-31
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CIE¦LICKI Mikołaj
2012-06-08
¦więtokrzyskie
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DULNIAK Sebastian
2012-01-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DYDYMSKI Borys
2012-03-15
Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DYKIER Wojciech
2012-04-08
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DZIURGOT Kamil
2012-09-12
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
FRANCZYK Robert
2013-04-22
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GATZ Mateusz
2012-12-15
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GAWEŁ Michał
2008-04-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GÓRA Franciszek
2012-01-01
Podkarpackie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRABOWIECKI Dawid
2012-06-16
Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRABOWSKI Oskar
2013-06-05
Olimpia Osowa Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GRZESIŃSKI Maksymilian
2012-03-23
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GRZYWACZ Karol
2012-08-29
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
HAJDUK Kacper
2009-01-05
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
HAMMER Michał
2012-08-10
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
HUCZEK Wiktor
2012-04-02
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JĘDRZEJEWSKI Szymon
2012-03-29
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KARPAŁA Adrian
2011-11-14
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KASZA Jan
2012-01-24
KB Kro¶cienko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KˇKOL Piotr
2013-03-13
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KIEŁBASA Tomasz
2012-07-12
Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KLE¦TA Patryk
2012-02-25
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KOIM Tymoteusz
2012-07-02
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KOPANIECKI Aleksander
2012-06-20
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KOTLORZ Mateusz
2012-02-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KSIˇŻEK Jakub
2010-04-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KULPOK Antoni
2013-06-22
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KUROWSKI Wiktor
2008-09-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
LICHAŃSKI Kacper
2012-12-25
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
LOCH Maciej
1985-05-23
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
LULKIEWICZ Radosław
2012-11-06
Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MAKOWSKI Krystian
2012-10-30
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MALINOWSKI Tymoteusz
2012-10-12
Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MAŃKA Szymon
2012-10-02
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MARCINIAK Brayan
2013-02-12
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MATROS Filip
2011-08-15
MKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MATUSZEWSKI Oliwier
2012-02-21
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MEJSAK Hubert
2013-02-20
Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MUCHA Dawid
2011-12-12
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
NIKITIN Tymur
2013-06-18
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
NOWAK Karol
2010-03-03
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
PACHOWICZ Nataniel
2012-02-25
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
PALUSZKIEWICZ Bartosz
2012-04-03
¦l±skie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
PASKUDA Ignacy
2012-04-17
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PASOWICZ Szymon
2011-06-24
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PASTUSZKO Aleksander
2012-04-02
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
PAWŁOWSKI Wojciech
2009-04-04
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PELAK Bartosz
2012-04-01
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
PĘDZIWIATR Mateusz
2011-09-30
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
POLCZAK Jakub
2010-03-25
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
POLOCZEK Jakub
2012-02-13
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
POPRAWA Jan
2012-05-04
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PROCHOWNIK Jakub
2012-04-11
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PYTEL Borys
2011-11-08
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
RYDEL Damian
1983-08-24
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
RYŁ Kacper
2012-03-08
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SAMEK Wiktor
2011-03-23
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SOBKOWICZ Piotr
2011-08-25
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SOBOTA Jakub
2011-05-31
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SOWA Konrad
2012-03-14
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
STACHAK Franciszek
2011-03-28
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
STARCZEWSKI Wojciech
2012-03-27
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
STASIAK Jan
2013-06-08
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SUWALSKI Paweł
2011-08-17
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SZCZĘSNY Dawid
2011-02-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SZCZYGIEŁ Piotr
2012-10-14
LA WIR Czarna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SZUFLA Daniel
2012-01-14
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SZUMSKI Krzysztof
2011-03-15
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SZYDŁO Antoni
2012-07-29
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SZYMAŃSKI Michał
2012-11-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
¦LUSARCZYK Grzegorz
2012-12-06
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
¦WIOSTEK Alan
2012-04-21
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
TALIK Piotr
2008-10-09
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
THEINER Rafał
2012-01-17
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
TRESENBERG Aleksander
2013-10-10
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
WALA Wiktor
2011-02-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
WILK Mikołaj
2011-12-14
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
WI¦NIEWSKI Franciszek
2012-09-27
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
WOJNARSKI Iwo
2012-12-08
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WÓJTOWICZ Szymon
2009-08-12
MKS Pałac Młodzieży Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WRÓBLEWSKI Paweł
2008-09-15
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
ŻOCHOWSKI Piotr
2012-07-31
Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
ŻOGAŁA Jan
2009-11-19
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik