IWAŃSKA Liliana
2008-04-08
GZSN START Gorzów Wlkp.
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKA Marta
2006-04-11
ZSiR Start Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BORKOWSKA Zuzanna
2007-02-06
SRS Szansa-Start Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CIROCKA Dominika
1995-03-06
SRS Szansa-Start Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DIACZUK Zofia
2004-07-08
ZSR Start Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DOBRUCHOWSKA Maja
1999-09-13
IKS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DOWHUN Daria
1985-04-02
SSN Start Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ILCHUK Kateryna
2002-07-21
SSiRON Start Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
JEDNAKI Wiktoria
2006-10-11
WZSN Start Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KORNOBYS Lucyna
1978-02-17
WZSN Start Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KOSZELAK Zuzanna
2006-02-13
SRS Szansa-Start Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
MAGDZIAK Monika
1996-06-12
AKSON Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
MARCHEWKA Martyna
2004-06-17
RSSiRON Start Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
NOGA Aneta
1996-03-07
LKS Gol-Start Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
OLEKSIUK Joanna
1992-07-14
KSI Start Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
PYCIA Izabella
1983-08-20
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
RADECKA Justyna
1987-04-24
LKS Gol-Start Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
RYPIŃSKA Martyna
2004-01-03
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
SEWERYN Zofia
1985-03-25
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
SROKA Paulina
1994-06-24
BZSR Start Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
STANKIEWICZ Marlena
2006-12-04
SSR Start Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
STRAWIŃSKA Karolina
1997-03-09
KSN Start Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
SZPURA Natalia
1999-12-20
SSON START Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
ŚWIDERSKA Beata
1978-02-21
IKS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
ŚWIDERSKA Joanna
1983-11-05
IKS Atak Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
WRÓBEL Agnieszka
2004-04-18
ZSiR Start Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
ZĄBEK Joanna
1979-10-08
ZSR Start Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik