CIELEBĄK Marcelina
2008-02-01
MKS-MOS Śrem
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANTCZAK Oliwia
2009-05-23
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BABISZKIEWICZ Helena
2010-09-02
KS Poznań Athletic
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BASZYŃSKA Krystyna
2011-05-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BURCHACKA Maria
2009-03-17
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BYTOWSKA Hanna
2011-11-24
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHAŁUPNICZAK Julia
2009-09-10
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZWORDON Martyna
2009-06-21
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GEMBALSKA Karolina
2012-01-31
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GRZEGOREK Oliwia
2011-01-29
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JAJKO Jadwiga
2009-06-29
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JASKULSKA Gabriela
2009-08-27
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JURKIEWICZ Zofia
2011-04-09
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KACZMAREK Marcelina
2010-05-19
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KOŚCIAŃSKA Wiktoria
2012-12-06
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KOŚCIELNA Magdalena
2010-04-02
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MACIEJEWSKA Kamila
2009-07-16
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
NASKRĘT Julia
2009-05-24
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PIECHOWIAK Michalina
2008-12-13
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PIOTROWSKA Blanka
2009-06-13
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
PIOTROWSKA Marcelina
2010-07-11
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
PŁAWSKA Nadia
2010-07-27
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
POROWSKA Olga
2013-01-16
GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
PRUCHNIEWICZ Olga
2009-08-27
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
REJEK Maja
2009-09-11
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SABIŁŁO Maria
2009-05-19
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SCHICK Marianna
2011-05-30
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
SKRZYPCZAK Zuzanna
2008-09-07
UKS Jedynka Gostyń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
SOBCZAK Nikola
2009-12-15
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
SOŁTYSIAK Kalina
2010-08-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
STAWSKA Anna
2011-01-13
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
SURMA Zofia
2012-03-25
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SZYMAŃSKA Julia
2010-10-11
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
WAJSNIS Maja
2010-06-28
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ŻULICKA Nina
2011-01-02
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik