CIEŚLIK Piotr
2010-04-19
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAJRASZEWSKI Wojciech
2009-04-11
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BRZUCHALSKI Stanisław
2010-04-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BUTKIEWICZ Łukasz
2010-01-15
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DOLACINSKI Karol
2010-06-20
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DUDZIK Michał
2010-09-28
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GAŁĄZKA Mikołaj
2009-09-11
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GAPSKI Antoni
2009-06-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GLAZA Mateusz
2004-08-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GOŹDZIECKI Hubert
2009-07-22
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GRZEGRZÓŁKA Jakub
2002-02-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JANKOWSKI Kacper
2011-08-13
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JĘDRZEJEWSKI Adam
2010-03-29
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KALA Bartosz
2010-03-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KAMIŃSKI Hubert
2011-02-18
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KARMELITA Jan
2010-06-22
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KĄTNY Ryszard
2009-01-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KMIEĆ Kacper
2010-05-12
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOŚMIDER Dawid
2006-12-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KOTFAS Oskar
2011-01-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KOWALCZYK Jan
2012-12-02
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KSIĄŻEK Wiktor
2011-06-15
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KURILENKO Sviatoslav
2008-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MACHCIŃSKI Ignacy
2009-11-01
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
PRĘDKI Tobiasz
2009-01-14
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
PYSZKA Mikołaj
2002-10-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
RECZKOWSKI Szymon
2007-05-06
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
SAWA Mateusz
2009-01-19
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
SIERANT Olgierd
2007-01-16
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
SKORUPA Franciszek
2010-05-11
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
SŁOMSKI Kacper
2007-04-03
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
STRULAK Błażej
2010-04-05
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
TACZYŃSKI Tymoteusz
2010-04-19
RKS Lech Rypin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
TRZECIAK Łukasz
2009-07-19
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
VASYLIUK Danylo
2011-08-11
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
WIŚNIEWSKI Filip
2007-10-22
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
ŻURAWSKI Jakub
2009-10-27
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik