KASZUBA Ksawery
2010-12-23
ULKS Skoczek Pogórze
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BANASZAK Antoni
2009-09-12
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIAŁOPOLSKI Jakub
2010-05-05
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIAŁOSIEWICZ Szymon
2011-02-11
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUCEWKA Jakub
2010-02-07
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BUTKIEWICZ Łukasz
2010-01-15
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CZUBAK Aleksander
2011-05-18
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DYNIA Wiktor
2010-05-14
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
FILIPOWICZ Tomasz
2010-12-26
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
FORMELLA Kacper
2010-05-31
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
FORMELLA Milan
2010-11-11
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GDANIEC Antoni
2008-09-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GOLUBIEC Jakub
2009-06-02
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GOŁASZEWSKI Igor
2011-03-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GORYNIAK Mikołaj
2010-10-16
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GROBELSKI Sebastian Aleksander
2010-02-26
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JAGODZIŃSKI Dariusz
2010-04-05
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JANDA Tomasz
2009-11-06
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JASZEWSKI Nikodem
2009-03-23
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JĘDRYCHOWSKI Alan
2010-08-12
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KAMIŃSKI Filip
2010-05-31
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KITA Bartosz
2011-02-07
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KLIMKIEWICZ Szymon
2010-04-05
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KONDRATOWICZ Dominik
2010-07-08
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KOWALCZYK Piotr
2010-11-29
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KOWALSKI Maurycy
2010-10-19
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KUBICA Piotr
2009-02-17
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KULCZYŃSKI Julian
2010-04-30
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KURYŁENKO Lubomyr
2009-09-30
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
LAMENT Krystian
2009-03-10
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
LUBECKI Tymoteusz
2010-09-16
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MACHNIO Sebastian
2009-01-18
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MACIEJEWSKI Andrzej
2011-07-10
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MAKURAT Maksymilian
2009-09-18
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MATEJA-KALINOWSKI Kacper
2009-09-02
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MILNER Cyprian
2010-01-03
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MIOTK Nikodem
2010-02-10
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MODRZEWSKI Mateusz
2011-08-10
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MUCHNICKI Mikołaj
2010-11-05
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
OKARMUS Jakub
2010-07-16
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
OLSZEWSKI Franciszek Jordan
2010-01-19
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
PIOTROWIAK Karol
2010-06-04
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
POTYŃSKI Piotr
2009-02-21
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
RAUCHUT Piotr
2009-03-18
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
RUTKOWSKI Hubert
2009-03-31
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
RUTKOWSKI Jakub
2010-12-14
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
SIEMIENIUK Jakub
2011-07-18
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SŁODKI Seweryn
2008-10-21
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
STEINKE Tymoteusz
2009-01-21
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
STOLC Leon
2010-08-20
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SZMAJDZIAK Filip
2009-05-14
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
TOKAJ Tomasz
2010-05-15
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
TWARDOŃ Jakub
2010-03-08
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
TYROLSKI Wojciech
2011-01-01
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
WIKTORZAK Igor
2010-10-28
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
WIŃSKI Miłosz
2010-04-26
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
WŁOSZCZYŃSKI Ignacy
2010-10-26
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
WOJTKOWIAK Oliwier
2008-03-14
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
WO¬NICA Szymon
2010-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
WÓJCIK Leon
2011-09-14
LKS Akademia Szybko¶ci Pruszcz Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WRÓBEL Oliwier
2010-03-06
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ZAKRZEWSKI Wojciech
2009-01-22
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ZAWI¦LAK Łukasz
2010-02-27
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
ZIELIŃSKI Maksym
2011-09-12
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ZOŁOTAR-TRZEBIATOWSKI Igor
2010-03-17
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik