WĄSOWICZ Sandra
2010-11-21
LKS Atleta Gniezno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDERS Natalia
2010-09-16
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANTCZAK Agata
2009-02-15
UKS 20 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTCZAK Zofia
2011-02-10
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ARTERCHUK Polina
2009-09-27
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BATRUCH Urszula
2009-06-25
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUSKA Kaja
2010-03-11
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BYKOWICZ Julia
2011-10-06
K.S.S.Kotwica Kórnik
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CIEŚLIŃSKA Barbara
2010-05-01
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DĘBSKA Laura
2010-08-09
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DYŚ Dominika
2010-04-23
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GRELLA Julia
2009-10-01
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GRĘDZIŃSKA Maja
2010-02-15
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GROBELNA Magda
2011-04-27
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
HARĘCKA Weronika
2010-02-27
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
IGNASZAK Julia
2009-12-28
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JANKOWIAK Wiktoria
2011-11-17
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JAWORSKA Maja
2011-08-01
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KACZMAREK Hanna
2011-03-29
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KLINIEWSKA Lena
2010-10-09
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KONDRATOWICZ Aleksandra
2009-02-15
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KORBIK Aleksandra
2011-01-07
UKS Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KOZŁOWSKA Julia
2009-02-08
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KWAPISZEWSKA Aleksandra
2010-02-09
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KWIATKOWSKA Nina
2011-11-13
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
LIBERA Nikola
2010-08-27
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
LIBERA Oliwia
2010-08-27
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MATYSIAK Zofia
2010-03-11
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MELNYK Mariia
2009-04-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MICZEK Maria
2010-09-19
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MOZARCZYK Maja
2009-05-07
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
NAPIERAŁA Zuzanna
2011-11-17
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
PIECHOWSKA Julia
2011-01-29
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
POLTASZEWSKA Pola
2012-12-29
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
REJTERADA Maria
2010-10-08
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
ROSOŁEK Nadia
2009-11-18
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
ROZMARYNOWSKA Oliwia
2010-07-06
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SIKORSKA Aleksandra
2009-10-20
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SKALSKA Lena
2009-05-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
SKORUPSKA Wiktoria
2009-03-18
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
SOBECKA Martyna
2011-01-01
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
SZYMAŃSKA Julia
2011-08-21
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ŚLUBORSKA Gabriela
2009-08-18
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
TKACZ Julia
2011-01-01
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
TYRPIN Julia
2010-01-22
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
URBAN Alicja
2013-02-28
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
URBANIAK Julia
2010-12-20
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
WŁODARCZYK Julia
2012-04-17
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
WOLICKA Olga
2009-05-26
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ZAMIARA Gabriela
2010-01-24
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
ZIELIŃSKA Nadia
2010-03-02
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik