STOKSIK Aleksandra
2011-07-20
UKS-MOS Opole
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMOWICZ Aleksandra
2011-12-12
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAKUTA Urszula
2011-09-19
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BORKOWSKA Maria
2011-08-26
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BRONOWICKA Wiktoria
2010-01-12
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BULMAN Aleksandra
2012-06-18
UKS LA Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CATOVIC Stella
2010-03-18
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CESARZ Aleksandra
2011-04-14
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DEJNEK Lena
2011-10-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DUNAJSKA Wiktoria
2011-05-05
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GDESZ Nadia
2011-03-30
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GILEWSKA Joanna
2011-01-15
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GLINKA Renata
2010-06-07
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GONDOR Aleksandra
2010-06-26
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GÓRSKA Jagoda
2010-10-25
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GRUSZKA Natalia
2010-08-12
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GUZIŃSKA Sara
2012-03-26
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GWÓŹDŹ Natalia
2012-03-20
LKS Zarzewie Prudnik
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
HNATYSZYN Justyna
2010-08-06
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
HOFFMANN-JAWOREK Wiktoria
2012-07-05
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
IGNACIUK Katarzyna
2010-10-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JEŻ Olga
2010-11-24
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JÓZEFECKA Maja
2011-03-04
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KACA Alicja
2011-05-18
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KALICUN Ewelina
2012-04-23
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KLEIN Wiktoria
2011-09-19
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KLOC Emilia
2011-11-03
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KONEFAŁ Maja
2010-12-18
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KONIECZNA Maja
2011-03-03
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KOWALIK Tola
2011-09-11
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOZŁOWSKA Aleksandra
2010-08-01
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KOZŁOWSKA Justyna
2012-01-12
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KRYSIAK Zofia
2011-07-20
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
LUDWINIAK Nadia
2012-03-28
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ŁOPUCKA Weronika
2011-01-14
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MACIEJEWSKA Nikola
2011-01-05
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MAKOWSKA Nicola
2011-06-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MALINOWSKA Paulina
2011-02-22
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MALINOWSKA Wiktoria
2011-08-17
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MARCISZ Wanessa
2011-03-28
LZS RELAX Krzyż Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MAREK Maja
2012-10-04
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MERECKA Zuzanna
2012-11-04
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
NAWROCKA Nikola
2010-01-13
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
NOWICKA Hanna
2011-02-11
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
NOWOJSKA Natasza
2011-02-14
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
OBIELSKA Marta
2011-01-10
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
PAWŁOWSKA Emilia
2010-05-19
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
PISZCZATOWSKA Nina
2012-01-05
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
PODGRUSZECKA Dominika
2011-04-23
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
PODRAZA Aleksandra
2011-03-25
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
PRZYBYLSKA Nadia
2010-07-23
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
PUSZCZYK Aleksandra
2011-12-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
RAKOWIECKA Lena
2010-04-07
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
REUT Anna
2010-02-01
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
ROKITA Julia
2011-08-24
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
RUSZCZYŃSKA Lena
2011-02-23
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
RUTKOWSKA Maja
2010-06-24
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SEPEŁOWSKA Ewelina
2011-08-16
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SKINDZIER Zuzanna
2011-05-12
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
SKORUPA Lena
2012-04-20
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
SKOWROŃSKA Alicja
2011-03-04
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
SŁAWSKA Antonina
2011-12-28
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
SMRECZAK Hanna
2010-01-21
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
SOBCZYK Maja
2010-02-08
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
SOKOŁOW Zofia
2010-08-10
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
SOWIŃSKA Maria
2011-07-18
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
STĘPIEŃ Kamila
2012-06-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
STRADOMSKA Tola
2010-07-12
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SZCZUPAK Magdalena
2011-01-07
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
SZCZUREK Jagoda
2011-06-28
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SZKUDLAREK Natalia
2010-10-23
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SZYMAŃSKA Lena
2011-03-08
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ŚLIWIŃSKA Zuzanna
2011-07-19
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
TALAGA Natalia
2011-09-19
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
TŁOCZKOWSKA Marta
2010-06-26
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
TOMASZEWSKA Kaja
2011-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
TOROŃCZAK Zuzanna
2012-07-28
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
TROCHONOWICZ Ida
2011-11-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
UZNAŃSKA Anna
2011-09-26
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
WALCZAK Natalia
2012-09-30
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
WERESZCZYŃSKA Aleksandra
2010-05-27
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
WŁODARCZYK Pola
2011-07-18
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
WŁODARCZYK Sandra
2010-01-07
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
WOCH Nikola
2011-07-06
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WOJCIECHOWICZ Natalia
2012-07-03
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
WOJNOWSKA Maja
2011-03-06
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
WOJTYLAK Barbara
2011-01-16
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
WOLSKA Scarlet
2011-01-01
UKS Jedynka Łowicz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
WOŁOS Aleksandra
2010-09-14
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
ZIMNA Maja
2010-11-30
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ZUTER Małgorzata
2010-05-09
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik