RAWECKA Hanna
2010-05-10
AZS Łódź
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRZEJEWSKA Natalia
2010-08-28
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
CAŁA Lena
2010-10-01
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CHMIEL Hanna
2009-02-20
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CIEŚLAR Martyna
2010-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DOROŻAŁA Alicja
2010-07-13
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DUDOŃ Aurelia
2010-03-15
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DULKOWSKA Klara
2010-06-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DZIUBA Weronika
2010-01-14
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GAJOCH Weronika
2010-12-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GAŁKA Roksana
2011-03-31
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GENS Blanka
2010-02-03
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GIRTLER Aleksandra
2010-04-08
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GNACIŃSKA Martyna
2010-04-06
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GUSTYN Emilia
2010-03-25
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JAROWSKA Maja
2010-04-09
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JARZĄBEK Alicja
2010-10-19
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KACPRZAK Amelia
2010-05-06
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KACZMAREK Maja
2009-12-04
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KACZMREK Zofia
2010-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KARYŚ Hanna
2010-06-23
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KAWICKA Maja
2010-08-03
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KNAFLEWSKA Kinga
2010-04-20
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KOPEĆ Małgorzata
2009-11-12
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KOSIŃSKA Matylda
2010-02-03
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KOWALSKA Alicja
2010-05-18
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KOWALSKA Nina
2010-09-08
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOWALSKA Patrycja
2010-06-14
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KRAJEWSKA Julia
2010-03-16
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KUBIAK Natalia
2010-07-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KULESZA Martyna
2012-05-08
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KUMOROWSKA Kamila
2010-05-28
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
LACEK Alicja
2010-03-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MARUNOWSKA Blanka
2010-12-28
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MATACZ Wiktoria
2010-01-12
LUKS Gomunice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MATUSZEWSKA Nadia
2010-06-04
MKS Słupca
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MORUZGAŁA Maja
2010-12-25
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
NAWROCKA Nikola
2010-01-13
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
NOWAKOWSKA Malina
2010-11-04
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
OLSZAŃSKA Liliana
2010-10-04
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ORLIK Nadia
2010-04-16
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
OSTROWSKA Zuzanna
2010-03-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
PIETRUCHA Julia
2010-06-07
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PIETRZAK Monika
2010-01-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
SAGANOWSKA Nikola
2010-12-20
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
SAŁATA Sara
2010-04-29
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
SELIGA Amelia
2010-01-26
Akademia DIEGO Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SOBCZAK Amelia
2010-01-20
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
STAŃCZAK Urszula
2010-02-10
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
STĘPIŃSKA Zuzanna
2010-06-04
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SZCZEPANIK Liliana
2010-10-25
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SZENFELD Hanna
2009-04-28
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SZTAJNERT Zofia
2010-01-16
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SZWEDOWSKA Laura
2010-06-12
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SZYMCZAK Natalia
2010-02-14
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
TROCHIMCZUK Michalina
2010-01-15
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
TURKOWSKA Lena
2010-09-23
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
TYTOŃ Katarzyna
2010-09-23
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
WASZAK Dominika
2010-06-04
MKS Słupca
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
WICHMAN Hanna
2010-09-17
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WIDAWSKA Nikola
2010-07-04
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
WLAZIK Julia
2010-10-22
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
WÓJCIK Lena
2010-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
WÓJCIK Weronika
2005-02-23
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
WRÓBLEWSKA Aleksandra
2009-01-31
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ZDUNEK Paulina
2010-06-07
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
ŻYLAK Paulina
2009-10-10
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik