COMBER Amelia
2005-09-28
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAŁAGA Zuzanna
2013-09-09
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARTNIK Karina
2007-06-16
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BEDNARSKA Wiktoria
2008-12-01
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BEŁCZEW Oliwia
2006-04-09
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BRZYSKA Karolina
2008-05-22
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUTRYN Milena
2010-06-18
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DRÓŻDŻ Zofia
2007-07-18
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DUSZCZYK Zuzanna
2010-03-11
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GIEREK Adrianna
2008-12-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GOŁĄBEK Aleksandra
2009-01-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GRZESIK Klara
2012-06-12
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JĘDRZEJEWSKA Zuzanna
2009-08-21
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KAWECKA Anna
2007-06-16
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KIJOWSKA Anna
2008-12-21
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KŁYŚ Anna
2010-08-02
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KOWALCZYK Diana
2010-01-31
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KULAWIAK Nadia
2011-05-24
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KUTER Patrycja
2010-08-26
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MIELNIK Aleksandra
2008-03-04
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
NIECKARZ Julia
2010-07-19
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
NOWAK Michalina
2009-12-06
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
OSTROWSKA Olga
2008-04-25
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
PAŁĄGIEWICZ Martyna
2010-05-12
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
PIOTROWSKA Alicja
2009-12-12
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
PITERA Sylwia
2009-07-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
PRUCHNIK Weronika
2009-10-15
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
PTAK Zofia
2009-06-19
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
PUCHAŁA Maja
2009-10-24
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PYTLAK Aleksandra
2009-06-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
REIZER Róża
2011-07-09
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ROŻEK Maria
2009-03-14
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SKORZYŃSKA Kalina
2011-05-01
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SKOTNICKA Róża
2012-04-17
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
SMAK Maria
2013-09-25
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
SOJKA Magdalena
2009-07-07
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
STEPANIAK Aleksandra
2008-05-02
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SZARY Ida
2009-06-03
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SZTUK Kaja
2008-11-09
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
ŚPIEWLA Emilia
2010-07-05
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ŚWITAŁA Hanna
2012-12-22
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
TALAGA Julia
2010-07-13
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
WACHTA Iga
2009-10-29
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
WALCZAK Julia
2006-10-06
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
WYROZUMSKA Nikola
2009-05-16
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
XU Daniela
2008-04-21
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ZASOWSKA Jagoda
2010-06-09
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
ZDRADZISZ Katarzyna
2011-02-08
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik