DZIANACH Maja
2008-06-15
LKS Zuza Running Team Opoczno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BABEROWSKA Anna
2011-04-02
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BŁAŻEJEWSKA Julia
2008-04-22
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRUDNY Regina
2007-12-22
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUDKOWSKA Stella
2008-12-02
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHMIELEWSKA Roksana
2006-05-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CICHY Maja
2009-12-30
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZACHOROWSKA Antonina
2008-09-16
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CZERNIELEWSKA Anna
2007-10-30
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DANKA Aleksandra
2010-08-15
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DĘDEK Natalia
2012-03-06
KS Polanik Piotrków Trybunalski
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DOMAGAŁA Milena
2009-12-20
UKS Olimp Skaryszew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DUDZIŃSKA Weronika
2008-01-26
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DZIERBANOWICZ Malwina
2008-06-15
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GALIŃSKA Eliza
2006-07-25
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GIBAS Julia
2009-02-19
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GIEJBATOW Julia
2008-05-15
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GRUCHOT Zofia
2009-08-20
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
HARASYM Michalina
2008-10-23
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JĘDRZEJEWSKA Zuzanna
2009-08-21
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KOBACKA Julia
2009-03-21
LKS Zuza Running Team Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KOCZYWˇS Nikola
2009-06-21
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KOSIOROWSKA Kamila
2009-01-27
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KOWALIK Wiktoria
2008-11-22
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KOZERA Agata
2011-04-27
LKS Zuza Running Team Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KUBA Aleksandra
2009-01-06
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
LEWANDOWSKA Kalina
2009-06-18
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
LIBERA Lena
2009-08-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
LIGENZA Michalina
2008-06-25
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
LISOWSKA Hanna
2009-10-19
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ŁAGUNA Anna
2009-10-05
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ŁAKOMSKA Magdalena
2008-09-21
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MARSZEWSKA Maja
2008-09-19
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MILCZAREK Aneta
1980-06-17
niest. ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
NOWIŃSKA Patrycja
2008-05-25
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
OPALCZYK Roksana
2008-01-04
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
PIOTROWSKA Klaudia
2008-02-28
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
PIOTROWSKA Natalia
2008-01-02
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
PŁUCIENNIK Anna
2009-07-15
LKS Zuza Running Team Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
POCHEĆ Joanna
2009-12-06
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
POCHEĆ Zuzanna
2008-07-17
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
PROC Antonina
2008-06-24
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
RACHWALSKA Zofia
2008-01-14
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
ROLA Marcjanna
2007-07-19
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ROMANÓW Iga
2007-10-05
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
RYLSKA Oliwia
2009-08-27
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
RZE¬NIK Julia
2008-02-14
LKS Żelazny Opoczno Running Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SAWICKA Martyna
2008-01-07
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SIKORA Alicja
2008-01-02
MKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SITEK Olivia
2008-07-01
UKS Diament Godów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SMYCZEK Nadia
2009-05-05
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SMYKA Wiktoria
2008-08-07
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SOBOLEWSKA Aleksandra
2006-03-23
LKS Zuza Running Team Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SZCZUR Maja
2008-06-30
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SZCZYGIELSKA Anita
2008-05-13
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SZLAGA Lena
2009-09-17
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
SZYMAŃSKA Dominika
2002-05-14
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
TADEUSIAK Julia
2008-06-10
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
URBA¦ Sara
2008-07-29
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
WANTUCH Dorota
2009-04-08
UKS Olimp Skaryszew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WˇSIK Barbara
2009-03-28
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
WEROCHOWSKA Helena
2008-06-23
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
WINNICKA Hanna
2009-04-08
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik