KAŁENDEK Maja
2012-05-01
LKS Górnik Wałbrzych
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANASZEWSKA Jagoda
2013-09-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANTONOWICZ Liliana
2013-02-26
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BALCER Julia
2012-01-06
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BANACH Klara
2011-11-14
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARANIECKA Hanna
2012-06-14
Lubuskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARGŁOWSKA Maja
2012-02-15
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BOLCZAK Hanna
2012-01-09
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BREŚ Milena
2012-03-28
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BRZYSKA Łucja
2012-10-28
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BUCZEK Hanna
2012-06-30
KS ADEA Team Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BURCZYŃSKA Michalina
2012-09-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BURTAN Liliana
2011-04-18
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BUZAŁA Emilia
2012-02-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHODOROWSKA Nina
2012-06-05
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHUPTYŚ Alicja
2012-02-14
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHUTKIEWICZ Barbara
2011-08-03
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CIECHANOWSKA Natasza
2013-07-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CYBRUCH Amelia
2011-08-01
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CZERNIA Karolina
2013-11-16
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CZOPKO Michalina
2013-09-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DERZA Oliwia
2012-08-24
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DUROWA Olena
2009-09-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DWORNICZAK Laura
2013-10-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
FEDOROWICZ Nina
2010-11-24
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FEDYK Joanna
2014-10-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FULARA Zofia
2011-11-09
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GAJ Aleksandra
2012-05-03
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GRALEWSKA Aleksandra
2013-01-03
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GRĄDALSKA Magdalena
2011-12-26
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GRESZTA Agnieszka
2012-03-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GROCHOWSKA Aleksandra
2012-02-22
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
HANISZEWSKA Dominika
2013-01-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
HIBNER Emilia
2012-08-25
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JANKOWSKA Laura
2013-05-13
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
JANUS Maja
2012-07-22
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
JARANOWSKA Nikola
2013-05-06
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JAROS Lena
2012-04-10
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JERULANK Kinga
2012-12-27
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JURASZEK Maja
2012-10-05
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KARGOL Natalia
2011-02-04
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KICMAL Kalina
2011-07-13
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOŁODZIEJ Maja
2011-04-06
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KONIK Wiktoria
2012-03-17
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOPEĆ Magdalena
2012-03-02
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOZAK Laura
2012-03-21
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOZAKOWSKA Barbara
2014-10-12
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOZŁOWSKA Alicja
2013-01-03
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KRUPKA Amelia
2011-04-22
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KRZESIŃSKA Kaja
2013-05-15
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KRZESIŃSKA Maja
2013-05-15
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KRZYSZTOFIK Maja
2012-10-22
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KUCHARSKA Maja
2012-06-27
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KUDLIŃSKA Milena
2012-01-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KUHR Marianna
2013-12-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KULESZA Antonina
2011-11-26
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
LACH Klaudia
2012-07-24
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
LECHOWICZ Emilia
2012-05-15
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
LEŚNIAK Wiktoria
2012-07-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ŁUŻYŃSKA Clara
2012-05-16
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MACHYŃSKA Weronika
2012-08-02
AL Tomasza Szymkowiaka Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MADEJA Jagoda
2013-09-16
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MAGDZIARCZYK Lena
2007-12-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MAJCHRZAK Florentyna
2012-05-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MAJEK Wiktoria
2012-03-15
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MARCINIAK Amelia
2012-01-06
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MASŁOWIEC Julia
2013-05-17
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MATUSZAK Agata
2012-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MĄSIOR Lena
2012-04-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MILESZKO Marcelina
2011-05-05
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MILIAN Helena
2012-06-01
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MINDZA Emilia
2012-02-21
Warmińsko-Mazurskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MISIAK Karolina
2012-09-03
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MISIEJUK Lena
2012-02-23
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MISZCZYK Magdalena
2012-11-13
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MORAWIEC Konstancja
2015-04-16
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MORAWIEC Stefania
2011-04-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MORZYK Antonina Katarzyna
2011-02-02
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MULARSKA Anastazja
2012-08-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MURAWA Zuzanna
2011-01-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MUTKOWSKA Pola
2010-09-24
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
NAGORNIK Maja
2012-07-16
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
NOWAK Magdalena
2012-04-10
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
OLEJNICZAK Marta
2012-04-19
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
PATEK Alicja
2012-06-13
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
PAWLUCZUK Milena
2012-08-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
PIETRUSIAK Lena
2014-12-02
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
PŁANETA Maria
2012-11-13
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
POLAK Lena
2013-02-18
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
POSMYK Aleksandra
2011-05-10
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
POŻAROWSZCZYK Aleksandra
2012-04-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
PUCHAŁA Hanna
2014-10-16
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ROMAN Natalia
2012-07-31
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ROMAŃSKA Barbara
2013-12-20
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ROZMUS Pola
2011-10-17
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SEMENIUK Gabriela
2011-05-18
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SEROCZYŃSKA Zofia
2013-10-14
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SIEMIENIAKO Maja
2012-05-23
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SKROBUK Pola
2012-05-01
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SMOLEŃSKI Victoria
2012-06-05
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SOŁTYSIK Milena
2012-07-28
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
SROCZYŃSKA Ewa
2012-06-26
KS ADEA Team Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
STASZEWSKA Emilia
2012-03-28
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
STOLARCZYK Alicja
2016-07-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
SZAFRAN Karolina
2009-01-21
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
SZAWŁOWSKA Michalina
2011-07-27
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
SZYMAŃSKA Anastazja
2012-08-25
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ŚCIBURA Gabriela
2011-07-04
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ŚWIDZIŃSKA Sara
2012-08-29
LKS Ziębice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
TAVARNYTSKA Viktoriia
2012-02-06
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
TEMPES Maria
2012-11-27
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
TKACH Sofia
2012-10-27
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
URBAŃSKA Oliwia
2012-12-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
WAJDA Hanna
2011-05-23
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
WARĘŻAK Laura
2011-12-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
WASELA Patrycja
2012-05-10
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
WĘDZONKA Emilia
2012-04-04
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
WILCZYŃSKA Karolina
2011-06-10
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
WISNIEWSKA Nadia
2013-05-25
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
WIŚNIEWSKA Aleksandra
2012-01-19
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
WITKOWSKA Nina
2012-05-11
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
WOJDYŁO Milena
2012-01-22
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
WÓJCIK Laura
2012-05-02
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
WYSOCKA Helena
2012-11-13
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
WYSZYŃSKA Patrycja
2007-08-29
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
ZDZIEBŁOWSKA Hanna
2013-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
ZELIK Zuzanna
2013-05-21
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
ZIENTEK Oliwia
2012-04-25
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik