KACZMAREK Amelia
2012-12-07
LKS Górnik Wałbrzych
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCIO Dagmara
2005-11-14
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Lena
2012-07-14
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANASIAK Joanna
2004-11-03
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARGŁOWSKA Maja
2012-02-15
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARTNICKA Klaudia
2012-11-10
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BEDNARZ Emilia
2011-03-19
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BILIŃSKA Zuzanna
2010-04-24
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BINIASZ Weronika
2011-07-07
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOCHNIARZ Walentyna
2012-01-09
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOGACKA Paulina
2011-10-14
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BORKOWSKA Julia
2010-04-30
UKS przy SP Międzybórz
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BURCZYŃSKA Michalina
2012-09-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BUZAŁA Emilia
2012-02-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHUPTYŚ Alicja
2012-02-14
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CUPRYCH Julia
2012-09-13
WKS Sobieski Omega Systems Żagań
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CZERWIŃSKA Hanna
2010-09-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZUPRYŃSKA Julia
2007-08-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DERZA Oliwia
2012-08-24
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DOMARADZKA Alicja
2011-12-17
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DUDEK Amelia
2012-03-21
LKS Ziębice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DUDZIAK Zuzanna
2011-04-08
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DZIURZYŃSKA Julia
2008-03-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
FOJNA Lena
2013-08-19
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GAWROŃSKA Maja
2012-07-28
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GLATKI Ewa
2005-12-02
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GOŁAŚ Michalina
2012-04-16
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GOŁĘBIOWSKA Agnieszka
2011-10-25
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GÓRA Wiktoria
2011-05-27
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
HOFFMAN Hanna
2010-09-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ICIASZEK Kinga
2008-11-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JANCZAK Dagmara
2007-09-02
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
JURASZEK Maja
2012-10-05
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KANICKA Lena
2007-05-15
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KAROLAK Klaudia
2009-07-13
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KICUŁA Daria
2008-04-13
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KITA Sonia
2013-01-31
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KOSTUSIAK Julia
2013-02-19
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KOŚCIAŃSKA Wiktoria
2012-12-06
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KOWALSKA Maja
2013-06-23
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOZAK Laura
2012-03-21
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOZINA Zofia
2012-12-08
ULKS Młodzik - Ziemia Oławska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KRÓL Anna
2011-10-20
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KRÓL Paulina
2013-11-12
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KRYGIER Anna
2012-06-20
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KRZESIŃSKA Kaja
2013-05-15
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KRZESIŃSKA Maja
2013-05-15
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KRZYSZTOFIK Maja
2012-10-22
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KUBIACZYK Aleksandra
2011-01-08
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KUBIS Pola
2011-03-30
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KUCHARCZYK Oliwia
2012-01-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KUDAREWSKA Anika
2009-11-10
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
LAMBOVA Veronika
2012-02-18
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
LEŚNIAK Wiktoria
2012-07-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
LIBOWIECKA Anastazja
2013-07-23
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
LORKIEWICZ Lena
2011-01-04
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
LOSY Zofia
2007-05-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MAKOWSKA Weronika
2011-09-28
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MALISZEWSKA Lena
2011-04-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MAŁEK Zuzanna
2012-02-28
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MARCINIAK Oliwia
2010-11-05
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MATUSIAK Marcelina
2010-10-27
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MIKULSKA Natalia
2009-04-12
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MISIAK Karolina
2012-09-03
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MISZCZYK Magdalena
2012-11-13
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MULARSKA Anastazja
2012-08-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
NICPOŃ Hanna
2011-06-19
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
NIEDZIELA Lena
2010-07-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
NOWAK Hanna
2010-06-04
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
NOWAK Helena
2008-10-09
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
NOWAK Nadia
2004-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
OLEJNICZAK Bianka
2011-08-18
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
OSADNIK Emilia
2010-03-31
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PANEK Lena
2010-11-04
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PANEK Wiktoria
2012-05-06
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PAPIERSKA Martyna
2006-02-13
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PIETRZYKOWSKA Lena
2011-10-26
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PŁONKA Natalia
2006-04-24
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PŁONKA Oliwia
2006-02-25
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
POCZĄTEK Lena
2012-03-15
UKS przy SP Międzybórz
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
PROCHERA Katarzyna
2010-07-09
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
RACKO Lena
2009-02-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
REUTT Maja
2012-04-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
ROMAN Natalia
2012-07-31
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ROSTKOWSKA Hanna
2015-08-29
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ROZMUS Oliwia
2011-10-17
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
RUDNICKA Marika Monika
2009-08-13
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
RYBKA Gabriela
2010-08-21
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
RYŚ Magdalena
2011-01-02
UKS przy SP Międzybórz
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SABAŁA Julia
2010-06-30
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
SADOWA Wiktoria
2010-04-21
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
SEMENIUK Gabriela
2011-05-18
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
SIEMIENIAKO Maja
2012-05-23
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
SIEPAK Julia
2008-08-13
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SOBOLEWSKA Amelia
2012-11-18
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SOSZKA Maria
2010-07-23
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SPENDOWSKA Kinga
2008-07-03
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SPENDOWSKA Kornelia
2008-07-03
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
STAWSKA Arina
2007-12-17
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
STEC Małgorzata
2009-04-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
STELMACH Klara
2012-12-06
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
STELMACH Łucja
2012-12-06
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
STROUHAL Aleksandra
2012-01-16
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
SZAFRAN Wiktoria
2003-05-13
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
SZLACHCIKOWSKA Nikola
2012-06-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
SZYDŁO Zuzanna
2009-05-06
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ŚWIEGOT Milena
2011-06-11
ULKS Młodzik - Ziemia Oławska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ŚWIESIULSKA Hanna
2012-08-05
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
TEMPES Maria
2012-11-27
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
TOMKÓW Zuzanna
2012-10-25
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
WALEROWICZ Agata
2012-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
WASILEWSKA Adrianna
2008-05-20
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
WIELICHOWSKA Milena
2010-03-24
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
WODNICKA Maja
2009-11-07
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
WOŹNA Maja
2011-06-18
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
WYSZYŃSKA Patrycja
2007-08-29
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
WZIĄTEK Nadia
2011-12-20
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
ZIENTEK Oliwia
2012-04-25
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik