FRESONKE Cezary
2008-10-27
UKS Jedynka Bartoszyce
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANIEĆKO Miłosz
2008-11-21
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ARTYCH Antoni
2008-02-15
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BABSKI Jakub
2009-01-02
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAGIŃSKI Jakub
2010-03-02
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BANY Seweryn
2008-09-25
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAŃKA Kacper
2010-04-15
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BEŃ Wiktor
2009-04-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIŃCZYK Jarosław
1966-01-18
W-MKLAM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BUJKOWSKI Filip
2010-01-10
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHUDZIK Rafał
2008-07-21
MKS MOSiR Kętrzyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CZAJA Wojciech
2009-09-28
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DĘBECKI Witold
2009-11-30
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DUCHNA Grzegorz
2009-02-16
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DZIK Ksawery
2010-03-25
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
EMILIANÓW Olaf
2011-11-28
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
FIERECK Jędrzej
2009-03-16
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
FILIPKOWSKI Mariusz
2008-02-15
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
FLENC Bruno
2008-04-24
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GÓRSKI Hubert
2008-11-25
LKS Masuria Jęcznik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
HOLAK Przemysław
2008-12-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
IŁOWIECKI Marcel
2009-01-10
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JAKUBIEC Krzysztof
2008-07-12
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JAROSZEWSKI Jakub
2009-12-13
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KACPROWICZ Miłosz
2010-07-27
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KAMIŃSKI Filip
2010-05-31
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KONCEWICZ Krzysztof
2010-10-26
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOPEĆ Bartosz
2008-08-19
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KOPER Dawid
2009-07-07
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KOSNO Olaf
2008-03-12
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOSTYRA Dawid
2007-05-17
KS Jelonki Dobre Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KRAWCZYK Olaf
2006-02-15
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KRESIN Kamil
2010-07-06
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KRUPSKI Szymon
2010-08-24
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KUMA Mikołaj
2008-08-07
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KURCEWICZ Patryk
2010-06-29
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
LANGIEWICZ Przemysław
2008-07-09
KS ADEA Team Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
LEBIODA Jan Tomasz
2010-07-09
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
LENART Miłosz
1965-03-30
MKS MOSiR Kętrzyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
LEWANDOWSKI Michał
2008-05-06
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
LIS Mateusz
2009-10-09
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
LUBAŃSKI Wiktor
2009-06-12
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ŁADA Marek
2008-06-17
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
ŁAPIŃSKI Jan
2009-01-17
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MAŃKA Franciszek
2009-04-02
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MARCHEWKA Błażej
2009-12-20
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MAZIEWSKI Marcel
2009-08-08
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
NOWAKOWSKI Adam
2005-07-14
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
OGULEWICZ Dominik
2007-11-25
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
PADUCH Konrad
2009-07-02
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
PAŁDYNA Tomasz
2008-11-17
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
PARCIAK Jakub
2009-09-06
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
PAWŁOWICZ Filip
2010-12-15
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
PIOTROWICZ Antoni
2010-12-28
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
PIOTROWSKI Franciszek
2008-05-21
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
POGONOWSKI Ignacy
2009-11-15
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
PYTLARCZYK Jan
2010-12-13
KS Jelonki Dobre Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
RADKE Alan
2008-09-25
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
RAWIŃSKI Dawid
2011-03-28
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
RUDNICKI Adam
2008-05-21
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
RULKA Igor
2008-12-21
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
RYBICKI Franciszek
2010-05-18
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
SAŁAPSKI Patryk
2009-03-15
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
SAWECKI Grzegorz
2008-05-09
MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
SKOCKI Kamil
2011-01-07
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
SOKOŁOWSKI Antoni
2008-07-03
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
SOKOŁOWSKI Antoni
2011-01-20
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
SPACHT Wojciech
2007-08-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SPLITT Dawid
2006-09-21
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
STEFANOWICZ Jakub
2010-06-08
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SUCHECKI Adam
2009-10-24
MKL Myszyniec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SUSTOWSKI Szymon
2009-06-24
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SZTOMBERSKI Adam
2010-06-09
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SZUMNY Michał
1999-03-27
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SZWEDKO Szymon
2008-01-18
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
URBANOWICZ Iwo
2008-04-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
WALEŻAK Fabian
2009-12-27
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
WERKOWSKI Dawid
2010-06-03
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
WIELOGÓRSKI Mikołaj
2008-09-05
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
WIŚNIEWSKI Bartłomiej
2008-07-05
MKL Myszyniec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
WIŚNIEWSKI Filip
2010-01-11
MKL Myszyniec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
WNUK Bartosz
2010-08-06
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
WYSOKIŃSKI SAKOWSKI Dawid
2009-09-16
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
ZARĘBA Stanisław
2008-07-25
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ZYŚK Paweł
2009-09-20
MKL Myszyniec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ŻMUDA Karol
2008-09-10
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik