LIPKO Adrianna
1988-01-01
LKS Pomorze Stargard
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
AMROZIAK Izabela
1989-01-01
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BACHMATIUK Joanna
1989-01-01
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANIAK Joanna
1991-01-23
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BRZEZIŃSKA Iwona
1986-05-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CEGLAREK Agnieszka
1988-05-03
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DALMATA Katarzyna
1989-01-01
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DUDANIEC Krystyna
1990-01-01
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DUDZIAK Jessica
1991-01-24
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DUSZYŃSKA Andżelika
1990-01-01
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
FISZER Karolina
1989-10-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GONŻEWSKA Anna
1990-01-01
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata
1992-10-30
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
IGNACZAK Aleksandra
1991-01-01
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JAKÓBCZAK Aneta
1985-07-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KAŹMIERSKA Anna
1987-01-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KĄKOL Edyta
1987-03-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KORCZYŃSKA Daria
1981-07-30
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOŚCIUKIEWICZ Anna
1990-01-01
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KOWALCZYK Sylwia
1991-01-01
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KRASOWSKA Katarzyna
1988-09-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KRÓL Joanna
1987-05-24
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KUBACZYK Kamila
1992-01-01
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
LORENC Magdalena
1990-01-01
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MAKSYMIUK Katarzyna
1987-03-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MARTYSZ Magdalena
1991-03-23
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MAZUR Małgorzata
1988-07-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MAZUREK Izabela
1989-01-01
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
NADAŁA Maja
1987-12-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
NAWROT Katarzyna
1991-02-19
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
NOCKOWSKA Anna
1990-01-01
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
OBROWSKA Aleksandra
1989-01-01
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ODRZYWOŁEK Marta
1989-03-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
PERGANDE Ilona
1991-01-01
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
PIKTA Karolina
1989-01-01
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika
1988-04-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SKUPNIEWICZ Dobrawa
1990-10-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
STASIEŁUK Aleksandra
1987-05-04
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SZCZĘŚNIAK Dagmara
1989-01-01
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
SZCZYPIOR Laura
1987-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ŚNIADECKA Klaudyna
1991-01-01
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
TOMCZYK Anna
1992-01-01
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
WIECZORKIEWICZ Monika
1988-03-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
WIĘCKOWSKA Aleksandra
1991-01-01
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
WOŹNIAK Joanna
1989-03-04
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
WÓJCIK Aleksandra
1984-01-24
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
WRAŻEŃ Justyna
1988-10-28
UKS Flop Wilkasy
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
WRÓBLEWSKA Katarzyna
1991-06-07
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
ZDUNEK Kinga
1991-01-01
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ŻEBROWSKA Paulina
1988-01-01
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik