ŁAWNICZAK Maja
2007-10-01
MKS Juvenia Puszczykowo
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRZEJCZUK Natasza
2007-06-25
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BANAŚ Alicja
2006-06-21
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BROWARCZYK Agata
2007-10-06
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BRZEZIŃSKA Maja
2006-02-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CIEŚLA Maja
2008-05-14
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CZELADZKA Marcelina
2007-03-24
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DENISIUK Amelia
2007-10-16
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DUDZIŃSKA Wiktoria
2007-05-31
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GOLAS Anita
2007-08-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
HUSZCZA Julia
2007-04-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JANKOWSKA Joanna
2006-09-09
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JUSZCZAK Inga
2007-09-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KOŁODZIEJSKA Wioleta
2008-11-14
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KOVALENKO Sofiia
2008-08-06
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
LAMBRYCZAK Wiktoria
2007-06-22
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
LISIECKA Weronika
2006-09-22
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MAĆKOWIAK Oliwia
2006-01-01
LKS Sprinter Siemiatycze
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MAJEWSKA Diana
2007-01-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MALEWSKA Katarzyna
2008-01-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MALEWSKA Zofia
2008-01-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
MATJEJÓS Natalia
2007-11-08
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
MROWIŃSKA Zuzanna
2006-11-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
NOWAK Marika
2007-08-16
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
NOWAK Oliwia
2006-08-12
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
PRACHARCZYK Maria
2007-07-23
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
PRZYBYŁ Roksana
2006-11-30
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ROMANIUK Julia
2007-06-09
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ROSŁANOWSKA Izabela
2006-07-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
RYBCZYŃSKA Amelia
2007-04-18
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
SKALSKA Gabriela
2008-10-15
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
SZAJKOWSKA Noemi
2008-03-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SZPOND Aleksandra
2006-03-27
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SZPOND Zuzanna
2008-06-19
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ŚMIETAŃSKA Lena
2007-06-20
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
ŚMIGLEWSKA Zuzanna
2007-09-28
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
TOMCZYK Łucja
2008-06-16
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
TOMYS Maja
2008-10-21
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
TURBO Viktoria
2007-02-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
WALCZAK-MORTEZAEI Stefania
2007-04-25
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
WIŚNIEWSKA Julia
2008-04-29
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ZDZIARSKA Julia
2006-02-10
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ZHABINSKA Kseniia
2008-01-20
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
ZIMMER Julia
2007-01-07
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ŻÓŁWIŃSKA Emilia
2006-11-17
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik