ROGOWSKA Julia
2006-02-17
DKS Powiśle Dzierzgoń
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ACHRAMOWICZ Uliana
2007-05-03
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BALCERZAK Barbara
2008-11-11
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARTECKA Wiktoria
2008-02-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIZON Marianna
2007-05-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CIELAS Hanna
2008-02-02
DKS Powiśle Dzierzgoń
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GASPEROWICZ Anna
2011-12-03
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GINTER-NADOLSKA Lena
2011-08-12
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GRZECH Jowita
2010-06-30
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
JUSZKIEWICZ Oliwia
2007-12-06
UKS Jedynka Gostyń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KAMIN Zuzanna
2011-03-24
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KAMIŃSKA Pola
2010-12-31
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KARYTA Oliwia
2006-08-25
KS Pro Athlete Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KOBRYŚ Lucyna
2007-09-04
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KONKOL Dagmara
2010-11-18
KB Biegający Dietetyk Team Charbrowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KRYSIAK Wiktoria
2006-10-02
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KSIĄŻEK Daria
2005-12-22
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KUNICKA Weronika
2007-05-29
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
OLWERT Malwina
2005-01-02
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PŁATEK Weronika
2005-06-15
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
PODLASZEWSKA Małgorzata
2009-06-18
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
SOBKIEWICZ Agata
2009-12-17
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
SUCHORZEBSKA Aleksandra
2011-06-30
SKL Filippides Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SZYMANOWICZ Monika
2000-01-03
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
TALAR Anna
2008-09-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
TKACZ Julia
2011-01-01
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
WEREMCZUK Martyna
2011-04-06
DKS Powiśle Dzierzgoń
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik