RYTEL Adam
2013-03-09
MKS Polonia Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Szymon
2014-10-25
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BALAMOSEV Teodor
2016-04-22
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANY Remigiusz
2015-01-05
UKS MILA Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARBACHOWSKI Hubert
2013-07-12
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIELA Ignacy
2016-07-15
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BISKUPSKI Dawid
2015-02-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BOCHENEK Igor
2015-01-03
MiniAkro Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BRODOWSKI Jakub
2013-01-30
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BUSŁOWSKI Michał
2012-09-01
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHERNIK Michał
2013-01-12
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CISZEWSKI Adam
2014-03-26
UKS MILA Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DˇBROWSKI Mateusz
2014-09-23
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DUBRAWSKI Florian
2012-02-02
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GMYREK Julian
2016-04-01
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GRABOWSKI Kuba
2015-01-21
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
IGIELSKI Wiktor
2014-01-24
UKS MILA Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JADACHOWSKI Mikołaj
2014-02-17
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JAKSA Kacper
2016-09-06
MiniAkro Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JANKOWSKI Mateusz
2014-07-12
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JAROSIEWICZ Franciszek
2013-10-07
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JAROSZ Wojciech
2014-02-11
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JARZˇBEK Jan
2016-07-06
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JÓ¬WIAK Piotr
2013-01-24
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KALINICZENKO Daniil
2014-07-24
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KLEKOWSKI Tomasz
2013-04-04
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KLEPACKI Krzysztof
2013-03-22
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KONTNY Julian
2012-06-23
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KORYCIŃSKI Kamil
2014-10-21
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KRUK Aleksander
2015-08-27
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KUCA-WARNAWIN Jerzy
2014-05-09
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KUCHARSKI Szymon
2013-06-13
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KULESZA Maciej
2015-03-21
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
LESZCZYŃSKI Fabian
2013-06-19
UKS Falenica Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ŁEŁYK Piotr Franciszek
2015-06-23
UKS MILA Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MACKIEWICZ Bartosz
2013-12-29
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MADEJSKI Leon
2015-10-03
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MAŁEK Wojciech
2013-09-12
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MARKOWSKI Szymon
2013-01-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MARTYŃSKI Adrian
2015-08-16
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MILESZCZYK Tadeusz
2014-11-03
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MOSTEK Tymek
2012-08-27
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MOSZCZYŃSKI Bolesław
2015-07-09
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MOTYCZYŃSKI Kacper
2012-05-10
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
NEWECKI Franciszek
2014-06-14
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
NOWAKOWSKI Adam
2014-01-25
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ORCZYKOWSKI Mateusz
2012-02-28
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
OTTO Marcel
2012-06-10
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
POLUSHYN Mykyta
2013-09-06
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
RACIBORSKI Mateusz
2013-05-03
MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SAWICKI Franciszek
2014-04-10
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SĘK Jan
2012-08-08
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SIERADZKI Teodor
2015-07-06
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SKWIERCZYŃSKI Jan
2013-03-30
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SOCHACKI Igor
2014-02-01
UKS Falenica Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
STATKIEWICZ Patryk
2015-06-20
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
STRZELCZYK Witold
2013-07-24
UKS Falenica Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SZYMAŃSKI Jan
2014-03-04
UKL Olimpijczyk 112 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
VASILEV Ivo
2016-01-07
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
WAGLOWSKI Juliusz
2013-06-14
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WAGLOWSKI Wiktor
2013-06-14
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
WALENDOWICZ Mikołaj
2013-04-02
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
WALKIEWICZ Szymon
2012-06-14
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
WASIEWICZ Tymon
2013-03-13
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
WITKOWSKI Sebastian
2012-01-26
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
WŁOCH Piotr
2014-01-26
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
WŁO¦ Jakub
2012-05-02
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
WOJCIECHOWSKI Aleksander
2014-08-20
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
WOJCIECHOWSKI Marcel
2013-05-12
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
WOJTKOWSKI Stanisław
2012-08-13
UKS Sporting Zielonki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
ZAWADA Ryszard
2014-10-24
KS LA Senk Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
ZDROJEWSKI Jeremy
2014-03-09
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ŻUREK Tadeusz
2013-09-12
UKS MILA Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik