KRZYŻANOWSKA Amelia
2010-03-21
MKS Żak Biała Podlaska
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRZEJEWICZ Laura
2009-01-20
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BECHTA Julia
2012-10-02
LA WIR Czarna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRODOWSKA Zuzanna
2010-07-02
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BRZYSKA Laura
2011-01-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BRZYSKA Łucja
2012-10-28
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BRZYSKA Sandra
2008-01-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CAO Aurelia
2009-08-21
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHMIEL Iga
2010-07-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHROBOT Lena
2010-07-31
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHUSTECKA Magdalena
2010-10-07
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHWAŁA Maja
2009-12-24
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHWASTEK Milena
2010-07-16
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DEC Martyna
2011-05-04
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DEJNEK Lena
2011-10-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DIAKUN Kateryna
2008-04-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DOBEK Justyna
2010-08-05
LA WIR Czarna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DUMA Katarzyna
2010-01-03
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DUNAJEWSKA Anna
2011-08-12
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GŁÓD Maria
2009-05-21
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GOGÓŁ Julia
2008-02-06
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GORGOL Agata
2009-04-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GRELA Julia
2007-09-18
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRELA Sonia
2010-01-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRESZTA Agnieszka
2012-03-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRZYBOWSKA Julia
2007-03-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HRYSZKO Wiktoria
2010-02-13
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
HUETTER Barbara
2008-08-06
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
HUK Gabriela
2008-11-10
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JOB Oliwia
2011-06-13
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JUSZCZUK Zuzanna
2010-05-21
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KALCZYŃSKA-KOWACKA Barbara
2012-09-04
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KARCZ Agnieszka
1999-05-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KATA Katarzyna
2011-01-14
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KĘCKA Amelia
2010-04-02
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KOBEL Michalina
2010-06-29
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KOBELUK Kinga
2010-06-04
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KOCHANOWSKA Blanka
2009-01-18
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KORPAK Kaja
2010-12-10
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KOZIEJ Emilia
2007-08-17
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOZŁOWSKA Milena
2007-11-13
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOZŁOWSKA Roksana
2007-04-12
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KRAWCZYK Iga
2010-03-01
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KRZANOWSKA Julia
2008-03-25
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
LELEŃ Oliwia
2006-10-05
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
LITWIN Aleksandra
2009-06-17
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ŁUKASIK Marta
2008-05-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
ŁYSIAK Zuzanna
2008-03-09
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MAJEWSKA Weronika
2007-05-07
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MARCZYŃSKA Julia
2010-10-05
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MARIAŃCZYK Hanna
2011-05-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MATUSIEWICZ Magdalena
2010-03-20
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MAZUR-CHROMIAK Nina
2012-04-22
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MIĄSO Emilia
2009-09-15
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MICHALAK Nikola
2007-03-26
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MOLAS Magdalena
2011-01-24
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MROCZKOWSKA Magdalena
2010-08-12
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
OCHOTA Andżelika
2010-03-02
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
OSZWA Nina
2003-08-28
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PAJCZUK Helena
2010-10-29
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PATEJUK Lilia
2010-03-09
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
PIEKARSKA Julia
2012-06-04
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PIOTROWICZ Laura
2009-02-20
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
PIOTROWSKA Iga
2008-02-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
RADKOWSKA Martyna
2010-07-28
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
RAK Wiktoria
2012-03-03
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
RĘBACZ Milena
2010-01-05
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
RÓŻEWICZ Kinga
2009-06-20
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SIENIAWSKA Martyna
2007-10-18
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
SKAWIŃSKA Martyna
2012-11-11
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SKÓRA Weronika
2008-10-31
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SKROK Hanna
2010-10-13
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SOLARSKA Karolina
2010-04-06
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
STĘPIEŃ Julia
2010-04-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
STROJNA Natalia
2008-06-29
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
STYBAK Judyta
2009-12-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
SUDOŁ Milena
2012-03-15
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SZYMIEL Aleksandra
2008-11-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
TOCZKO Laura
2010-05-31
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
TOKARZEWSKA Natalia
2011-08-11
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
TYTOŃ Katarzyna
2010-09-23
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
USZKO Dominika
2007-11-24
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
WAWRYNIUK Martyna
2009-05-19
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
WŁODARCZYK Zofia
2008-02-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WOJTALA Sandra
2011-10-03
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ZACHARCZUK Kinga
2009-02-11
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
ZAREMBA Magdalena
2007-03-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
ZAŚKIEWICZ Kinga
2011-07-16
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
ZAWISTOWSKA Zofia
2010-08-21
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
ZIAJA Martyna
2010-11-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ZIENKIEWICZ Marcelina
2010-05-16
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik