WITKOWSKI Jakub
2003-12-14
KU AZS LAW w Dęblinie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
CURZYDŁO Klaudiusz
2001-04-14
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
DOBOSZ Krzysztof
2001-07-24
KU AZS Politechniki Lubelskiej
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
DRABENIA Mikalai
2004-08-08
KU AZS Politechniki Lubelskiej
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
GRYTA Jacek
2003-03-04
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
JAKUBCZAK Karol
2001-08-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
JOWIK Dawid
2002-11-22
KU AZS Politechniki Lubelskiej
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JURASZ Karol
2002-08-01
KU AZS SGH w Warszawie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KACZMARCZYK Seweryn
2001-09-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KITLIŃSKI Bartosz
2004-06-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KOZAKIEWICZ Jeremi
2005-09-21
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KRYSZTOPIK Marcin
2002-04-19
KU AZS Politechniki Białostockiej
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
LELAS Jakub
2001-05-19
KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
LOTEK Krzysztof
1990-05-22
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
MAMCARZ Bartłomiej
2002-11-06
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MAROSZ Szymon
1999-08-02
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MARSZK Antoni
2002-04-01
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MUCHA Michał
2002-01-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
NIEDZIELA Mateusz
2002-12-17
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
OLCZAK Maciej
2002-03-13
KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
OLSZEWSKI Eryk
2002-08-30
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
PEITLER Antoni
2002-03-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
PERLIŃSKI Miłosz
2002-08-28
KU AZS ANS w Koninie
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
RAMUSIEWICZ Szymon
2001-05-03
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
SKRZESZEWSKI Jacek
2004-09-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SOCHA Tymon
2005-01-10
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SULOWSKI Wojciech
2007-04-02
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
SZCZERBIŃSKI Tomasz
2003-02-21
KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ŚMIAROWSKI Janusz
2000-07-11
KU AZS Politechniki Białostockiej
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ŚWIDZIŃSKI Rafał
2000-01-10
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
WAŁDOCH Bartłomiej
2000-11-18
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
WOLNY Karol
2004-05-10
KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
WOŹNIAK Oskar
1999-11-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ZAJĄC Jakub
2004-05-01
KU AZS Politechniki Krakowskiej
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ZDOBYLAK Marek
2003-01-14
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
ZIĘBA Witold
2000-01-24
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
ŻUCHOWSKI Michał
1998-12-10
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
ŻWIROWSKI Adam
2002-01-28
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik