PAWELCZYK Lidia
2012-09-01
KS Prefbet-Sonarol
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKA Natalia
2012-01-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AMBROŻKO Hanna
2011-04-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAJERSKA Dominika
2011-03-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAJERSKA Weronika
2011-03-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BECHTA Julia
2012-10-02
LA WIR Czarna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIAŁASZEWSKA Oliwia
2011-07-26
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIEDRZYCKA Magdalena
2011-03-25
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BOLCZAK Hanna
2012-01-09
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BRYSZ Emilia
2012-09-11
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BUDUKIEWICZ Maja
2012-04-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BUJNOWSKA Adela
2012-03-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BUJNOWSKA Amelia
2012-03-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BUŁKA Nikola
2012-06-07
Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BUZAŁA Emilia
2012-02-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CIMOCHOWSKA Olivia
2013-02-23
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CZARNECKA Amelia
2012-12-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZERNIA Karolina
2013-11-16
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DĄBROWSKA Laura
2012-04-03
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DOMORADZKA Wiktoria
2011-09-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DROZDOWSKA Julia
2012-10-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DZIDO Alicja
2012-03-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GADOMSKA Nina
2012-10-03
Olimpia Osowa Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GAJ Aleksandra
2012-05-03
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GATZ Wiktoria
2012-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GIEJBATOW Pola
2012-10-04
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GLATKI Vivienne
2013-01-03
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GLINIECKA Pola
2011-05-21
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GOJKE Justyna
2012-08-31
Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GRUCHLIK Maja
2012-11-03
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
HEBEL Melania
2013-12-21
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
HERKA Karolina
2012-03-11
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
IWACH Zofia
2012-10-11
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JABŁONKOWSKA Amelia
2008-07-22
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JANUS Maja
2012-07-22
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KARAŚ Liliana
2010-10-13
LKS Mazowsze Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KAZUBSKA Anna
2011-09-20
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KĘDZIERSKA Magdalena
2012-04-28
Olimpia Osowa Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KIRYLUK Sara
2012-08-17
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KOLANOWSKA Anna
2012-02-27
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOWALCZYK Pola
2012-01-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOWALCZYK Wiktoria
2012-07-18
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOWALIK Gabriela
2008-10-01
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOZYRSKA Natalia
2012-07-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KRÓL Magdalena
2012-01-27
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
LECHOWICZ Emilia
2012-05-15
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MARKOWSKA Zofia
2012-06-29
UKS MILA Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MASALSKA Laura
2011-09-15
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MIGOŃ Fabiana
2013-01-01
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MIKSZA Hanna
2012-03-02
Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MISIAK Karolina
2012-09-03
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MOROZ Julianna Michalina
2012-10-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MRÓZ Karolina
2012-08-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
NIEMCUNOWICZ Nikola
2012-12-11
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
NIEWIADOMSKA Magdalena
2008-03-04
LKS Mazowsze Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
PAPIERZ Gabriela
2012-01-01
Podkarpackie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
PAWLAK Kornelia
2012-06-10
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
PAWLUCZUK Milena
2012-08-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
PŁANETA Maria
2012-11-13
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
RAFALSKA Barbara
2012-01-21
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ROBAK Marcelina
2012-01-12
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
RODZIM Pola
2012-01-21
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
RYBARCZYK Magdalena
2012-04-17
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
RZEMIENIECKA Maja
2011-03-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
SAWICKA Zofia
2011-02-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
SKAWIŃSKA Martyna
2012-11-11
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
SŁAWIŃSKA Celina
2012-09-05
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
SOŁTYSIK Milena
2012-07-28
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
STALMACH Patrycja
2012-03-10
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
STASZEWSKA Emilia
2012-03-28
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SUDOŁ Milena
2012-03-15
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SZELĄG Klaudia
2012-07-02
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
TEMPES Maria
2012-11-27
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
TRZECIAK Izabela
2012-02-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
URYNOWICZ Maja
2011-05-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
WASELA Patrycja
2012-05-10
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
WĄWOREK Hanna
2013-07-11
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
WILCZEK Milena
2012-04-02
UKS MILA Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
WISZOWATA Julia
2011-07-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
WIŚNIEWSKA Aleksandra
2012-01-19
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
WOJDYŁO Milena
2012-01-22
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
WÓJCIK Laura
2012-05-02
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
ZAJKO Aleksandra
2011-07-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
ZAJKOWSKA Anna
2012-05-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ZASKOWSKA Amelia
2012-07-16
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ZYCH Maria
2012-07-10
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik