GIEMZA Paweł
2010-07-03
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAŁAGA Miłosz
2012-01-18
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARTOSZEWSKI Marcin
2010-01-15
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BŁASZCZYK Maciej
2006-04-26
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DĄBROWSKI Karol
2008-11-30
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GROSS Wojciech
2010-07-31
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
JAGODZIŃSKI Dariusz
2010-04-05
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JANICKI Adam
2010-05-15
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
JANUCHTA Dawid
2010-06-18
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
JAWORSKI Oskar
2009-03-11
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JĘDYKA Piotr
2010-01-01
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KARPOWICZ Bartłomiej
2010-08-14
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KOCZKODAJ Wojciech
1998-08-29
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KORZYSTKO Filip
2010-01-24
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KUŹMICKI Szymon
2010-02-01
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MODRZEWSKI Mateusz
2011-08-10
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
PAWLAK Oskar
2010-02-20
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
RYCĄBEL Michał
2010-01-25
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
SADOWSKI Aleks
2010-06-14
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
SOJKA Karol
2010-04-30
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
STASZEWSKI Antoni
2010-07-16
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
SZCZOTKA Bruno
2010-03-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
WRÓBEL Damian
2010-08-18
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
WYKROTA Piotr
2012-07-30
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
ZARZYCKI Patryk
2010-08-29
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
ZAWICKI Arkadiusz
2006-11-25
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik