WAJER Małgorzata
2015-10-23
Lekkoatletyczne Sadki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARAŃSKA Aleksandra
2013-08-31
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BASA Hanna
2014-10-12
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BILEK Maria
2013-09-07
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOGUSZ Jagoda
2016-02-12
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BORUCH Maria
2015-10-27
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUDZYŃSKA Wiktoria
2014-03-29
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BURDZIUK Zofia
2015-01-19
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHABERSKA Zuzanna
2017-05-27
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHMIELEWSKA Aleksandra
2014-06-03
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CIELEPAK Lena
2014-09-04
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CZARNIAK Karolina
2013-06-18
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CZERWIŃSKA Wiktoria
2015-06-19
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
ĆWIKLIŃSKA Inga
2017-05-10
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DOBRZYŃSKA Lena
2015-08-07
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DZIAŁEK Janina
2015-02-19
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GLAZA Oliwia
2015-08-11
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GŁADYSZ Julia
2015-08-19
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GŁÓWCZEWSKA Natalia
2015-07-04
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GROCHOWSKA Emilia
2012-04-21
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JANUS Maja
2012-07-22
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JELEŃ Iga
2016-06-21
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KACZMAREK Pola
2016-06-20
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KASIOREK Maria
2015-08-13
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KATAFIASZ Zuzanna
2013-01-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KAWKA Wiktoria
2014-01-22
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KIELECKA Maja
2014-09-08
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KONIARZ Zofia
2012-06-16
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KONWIŃSKA Liliana
2014-12-02
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KORBAL Wiktoria
2016-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOZŁOWSKA Alicja
2016-09-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KRAWCZAK Nadia
2015-09-28
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KRZYSIAK Lena
2015-02-06
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KULIGOWSKA Pola
2013-01-14
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KULPA Marcelina
2014-05-31
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KUPIS Gabriela
2016-10-06
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
LELEWSKA Natalia
2016-05-24
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
LIPSKA Weronika
2015-01-13
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
LIZAK Emilia
2014-05-17
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
ŁĄCZNA Alicja
2015-03-04
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ŁĄCZNA Maja
2012-05-27
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MAŁKOWSKA Oliwia
2015-11-10
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MATUSZAK Maja
2015-12-22
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MAZUR Agata
2013-04-14
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MICHALAK Kalina
2012-02-24
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MOLENDA Inga
2012-08-26
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MRÓZ Maja
2013-07-15
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
NOWAK Klaudia
2016-04-29
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
NYKA Zuzanna
2014-05-22
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
OSKWAREK Iga
2014-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
PIECHNIK Maja
2014-02-21
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
PIETRZYCKA Zofia
2016-09-25
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
PŁOCHA Liliana
2015-07-03
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
POLIŃSKA Karina
2015-07-01
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
PROCEK Anastazja
2015-12-10
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
PRZYBYLSKA Maja
2014-06-29
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
PRZYBYLSKI Michalina
2015-07-15
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SIRANT Zofia
2015-08-28
Lekkoatletyczne Sadki
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SMOLARZ Lena
2014-02-02
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
STANNA Julia
2016-04-10
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
STANNA Wiktoria
2013-01-13
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
STRZELECKA Julia
2015-04-21
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
SZAJERSKA Iga
2016-10-26
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
SZPOT Danuta
2015-06-19
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ŚWIĄTEK Aleksandra
2015-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ŚWITALSKA Jagoda
2013-01-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
UMERSKA Róża
2016-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
URBANEK Liliana
2015-05-02
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
WESOŁOWSKA Wiktoria
2013-03-08
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
WIECZOREK Alicja
2014-10-26
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
WIŚNIEWSKA Julia
2016-01-26
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
ZĄBECKA Emilia
2015-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ZIELIŃSKA Iga
2014-09-05
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik