KWIECIŃSKA Wiktoria
2008-10-09
KS Stal Pleszew
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
CEGLARZ Maja
2012-08-08
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
CHABELSKA Zuzanna
2009-01-19
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CHAŁUPNICZAK Julia
2009-09-10
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CIERPISZEWSKA Zuzanna
2011-03-22
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DŻAŁABIJ Nadia
2009-10-23
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GÓRSKA Maja
2011-07-22
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GRABOWSKA Gabriela
2012-01-13
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
HAUFA Magdalena
2009-06-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
JAKUBIAK Łucja
2009-06-03
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KELICH Aleksandra
2008-11-25
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KOŚCIELNA Magdalena
2010-04-02
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
LESZCZYŃSKA Liliana
2011-08-21
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
LEŚNIAK Julianna
2008-04-28
GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
LUNIAK Helena
2011-12-14
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MARCINIAK Marianna
2011-06-13
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MOTAŁA Zofia
2009-11-23
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MRUGALSKA Amelia
2008-09-25
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MUCHA Karina
2009-07-10
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
OZIMEK Maja
2013-04-03
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
PIECHOCKA Kaja
2008-05-09
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
REJEK Maja
2009-09-11
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ROZENKOWSKA Wiktoria
2008-05-30
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SCHICK Marianna
2011-05-30
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
SENDROWSKA Oliwia
2008-09-29
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SKALSKA Lena
2009-05-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
STAWSKA Anna
2011-01-13
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
STEFANOWICZ Maria
2013-05-12
KS Poznań Athletic
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
SZCZEPAŃSKA Wiktoria
2009-08-21
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
TAMA Gabriela
2010-09-05
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
TORZ Agata
2008-04-08
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
WALCZAK-MORTEZAEI Antonia
2010-05-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
WENDLAND Weronika
2009-01-17
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
WILANT Hanna
2008-05-09
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
WOLNIAK Anna
2012-09-01
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
WOŁCZYK Nikola
2012-05-28
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
ZAWIEJA Zuzanna
2008-05-26
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
ZIEMIŃSKA Aleksandra
2009-02-25
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik