LIPIŃSKA Gabriela
2013-01-16
MKS-MOS Śrem
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BONISŁAWSKA Nikola
2013-06-13
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
GOLIŃSKA Barbara
2013-03-03
KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
JUSZCZYSZYN Nina
2014-03-04
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
KIERZEK Karina
2013-03-21
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
KLEIBER Maja
2014-03-15
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
LITWIN Jagoda
2014-01-14
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
LOSIAK Iga
2013-02-26
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ŁAPKA Agata
2013-06-04
KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
MAJCHERCZAK Oliwia
2012-02-10
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
MAZUR-CHROMIAK Nina
2012-04-22
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
MORAWIEC Józefina
2013-06-12
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
OLŻYŃSKA Zuzanna
2012-03-16
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
PODOBA Lena
2013-04-07
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
POROWSKA Olga
2013-01-16
GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
PRZYBYSŁAWSKA Lena
2013-05-20
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
STEFANOWICZ Maria
2013-05-12
KS Poznań Athletic
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
SZADEJKO Mira
2012-04-16
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
SZWAŁEK Milena
2013-01-03
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
SZYBIAK Aleksandra
2013-08-22
AL Tomasza Szymkowiaka Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
SZYMCZAK Maja
2013-05-07
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
URBANIAK Lena
2012-01-22
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
WOJTASZEK Zofia
2013-12-01
KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
WOLANIN Martyna
2012-02-24
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik