BUSŁOWSKA Patrycja
2012-09-18
GOKSiT Suchowola
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BERNATOWICZ Anna
1997-10-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BOCHEŃSKA Alicja
2012-06-07
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BOGUSZEWSKA Emilia
2011-04-06
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BULMAN Aleksandra
2012-06-18
UKS LA Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BYKUĆ Oliwia
2012-08-03
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHADAŁA Natalia
2012-08-14
UKS Czwórka Ostrowiec ¦w.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DˇBROWSKA Julia
2011-08-13
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DZIESZKO Patrycja
2008-06-30
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GILEWSKA Joanna
2011-01-15
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
IGNASZEWSKA Lena
2012-04-25
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JANKOWSKA Natalia
2006-08-09
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KALICUN Ewelina
2012-04-23
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KARWOWSKA Milena
2012-07-18
LKS Narew Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KISZŁO Maja
2012-05-03
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KNET Elena
2012-08-14
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KOSSAKOWSKA Zofia
2011-01-31
LKS Narew Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KOZŁOWSKA Justyna
2012-01-12
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KRYSKA Lena
2012-01-23
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KRZESZOWSKA Nina
2012-08-07
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KULIG Paulina
2012-04-06
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KULKA Wiktoria
2012-09-29
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KUPREWICZ Maja
2012-01-09
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MAJEWSKA Kinga
2012-03-29
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MALINOWSKA Wiktoria
2011-08-17
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MARCHEL Kornelia
2011-03-09
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MENES Maria
2012-01-30
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MERECKA Zuzanna
2012-11-04
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
PIEKARSKA Ada
2011-08-25
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PROCHORSKA Natalia
2009-08-25
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
RAFALSKA Aleksandra
2013-07-10
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ROJSZYK Emilia
2011-05-10
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
RYBARCZYK Alicja
2012-02-08
Olimpia Osowa Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SAWICKA Hanna
2011-01-04
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
SAWICKA Zofia
2011-02-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
SIENKIEWICZ Magdalena
2011-07-23
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SKINDZIER Zuzanna
2011-05-12
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SKOTNICKA Róża
2012-04-17
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SMORCZEWSKA Pola
2009-11-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
STĘPIEŃ Kamila
2012-06-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
SZYMAŃSKA Emilia
2012-01-16
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
TOROŃCZAK Zuzanna
2012-07-28
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
WARAKOMSKA Joanna
2011-06-22
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
WIKTORSKA Adela
2012-07-04
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
WISZOWATA Julia
2011-07-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
WI¦NIEWSKA Aleksandra
2012-01-19
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
WRÓBLEWSKA Hanna
2011-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
ZAJKOWSKA Anna
2012-05-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
ŻUKOWSKA Emilia
2011-04-17
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik