BARAN Pola
2014-01-17
Ducla Academy Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BIEDRZYCKA Anna
2013-08-05
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIELA Irena
2014-03-21
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CHABIERSKA Antonina
2014-11-21
Kuma Run Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CZERNIK Maja
2014-09-14
KS Atleta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GŁUCHOWSKA Nela
2013-11-25
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GNIŁA Maria
2014-06-17
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
IZDEBSKA Hanna
2013-06-15
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
JASIŃSKA Łucja
2014-04-24
KS Ciechan Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KOPROWSKA Dobromiła
2014-09-26
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
LIPKA Zuzanna
2014-12-08
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
ŁUKOWSKA Maja
2014-04-30
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
MILEWSKA Natalia
2013-09-22
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
NIEWIADOMSKA Zofia
2013-11-06
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
OLSZEWSKA Zofia
2014-02-24
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
O`NEILL Cecilia Ewa
2013-03-22
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
PIOTROWSKA Julia
2014-03-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
PRZYBYSZEWSKA Kaja
2014-01-10
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PULCYN Jadwiga
2013-12-09
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
ROSTKOWSKA Hanna
2015-08-29
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
ROŚCISZEWSKA Róża
2013-05-25
MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
SKOTNICKA Kinga
2013-10-12
UKS Sporting Zielonki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
SKRZYNECKA Lena
2013-07-08
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
ŚNIADOCH Aniela
2014-06-13
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
TUREK Zuzanna
2013-09-10
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
TURULSKA Aleksandra
2013-05-31
KS LA Senk Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
WILCZEK Aleksandra
2013-08-02
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
WŁODARCZYK Wanda
2013-04-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ZAGÓRSKA Zofia
2013-06-21
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik