WRÓBLEWSKI Paweł
2008-09-15
UKS Olimpia Zabrze
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BABULA Brajan
2007-08-14
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BALCEREK Dawid
2008-03-13
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANDOS Leonard
2007-08-24
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARTUSEK Patryk
2009-07-21
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BOGDAŃSKI Kacper
2005-09-17
MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BURZYŃSKI Piotr
2007-07-13
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CERSKI Wiktor
2008-05-27
KS Pro Athlete Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHRAPEK Wiktor
2009-03-18
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHYŁA Sebastian
2010-03-04
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CYGANEK Damian
2009-06-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CZAJOWSKI Jakub
2009-06-30
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CZERNIK Jakub
2008-08-18
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
ĆWIKŁA Hubert
2002-01-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DUDZIK Krzysztof
2008-03-10
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DZIUDA Cyprian
2008-01-22
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
FEDOTOV Kyryl
2007-11-06
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
FORYŚ Mateusz
2004-05-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
FRAŃCZUK Krzysztof
2008-01-12
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
FURMANIUK Piotr
2010-12-07
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GIL Szymon
2007-11-24
KRT Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GUŻKOWSKI Szymon
2001-04-18
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
HAPEK Wiktor
2009-03-10
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
HERBUŚ Bartłomiej
2010-01-09
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
HERLICZKA Dominik
2008-12-08
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
JANIAK Tomasz
2007-03-28
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
JANKOWSKI Aleksander
2008-10-31
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
JASIULEK Brunon
2009-01-13
MKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JASZCZYK Adam
2008-06-25
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KACPERSKI Kacper
2009-06-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KACZMARCZYK Seweryn
2001-09-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KADŁUCZKA Kacper
2006-12-09
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KANTYKA Kacper
2007-07-10
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KAPUŚCIŃSKI Krzysztof
2010-01-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KARPAŁA Adrian
2011-11-14
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KASZANY Karol
2008-04-10
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KOBZA Kacper
2006-10-10
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KOSTYCZ Grzegorz
1996-11-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KOTLORZ Mateusz
2012-02-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KOTWICKI Nikodem
2009-10-30
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOWALCZYK Rafał
2009-02-09
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOWALSKI Antoni
2008-09-12
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOWALSKI Jakub
2007-07-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOWALSKI Stanisław
2006-02-22
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KRAIEVSKYI Andrii
2008-07-03
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KRĘBLEWSKI Mateusz
2008-10-27
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KRUK Wiktor
2008-08-20
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KULA Błażej
2007-08-18
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KUTERBA Piotr
1987-07-17
KS Pointer Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
LAJKS Michał
2009-02-10
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
LEGIEŃ Wojciech
2007-09-18
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
LEWANDOWICZ Maciej
2008-05-27
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
LITWIN Jakub
2010-06-08
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
LOCH Maciej
1985-05-23
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
LUBOŃ Szymon
2008-08-01
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
ŁYSEK Konrad
2007-07-27
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MACIEJEWSKI Stanisław
1999-04-13
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MARYJOSZ Przemysław
2008-07-10
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MAZIK Franciszek
2010-01-21
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MICAŁ Krzysztof
2008-04-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MIKA Jan
2008-03-01
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MIREK Michał
2005-12-04
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MŁOTKIEWICZ Hubert
2009-06-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
NOWAK Rafał
1975-04-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
OCHNIO Szymon
2009-08-27
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
OSIKA Dawid
2008-03-03
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
OSTROWSKI Bartosz
2008-12-21
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PATOŁA Wiktor
2010-03-23
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PEREK Wojciech
2008-07-09
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PIĄTEK Alan
2006-02-25
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PIĄTKOWSKI Piotr
1983-08-08
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
PISZ Mikołaj
2006-02-01
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
POLOCZEK Kamil
2008-08-08
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PYTEL Borys
2011-11-08
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
RACEWICZ Aleksander
2005-08-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
RATKOWSKI Jędrzej
2008-10-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
ROGIŃSKI Tyberiusz
2009-07-29
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
RUDY Maksymilian
2008-07-31
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
RYCHLIK Patryk
2008-06-29
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
RYDEL Damian
1983-08-24
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
RYŁ Julian
2012-03-08
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SIKORA Szymon
2006-12-09
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SKIBIAK Kacper
2000-02-20
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SOBOTA Konrad
2009-02-11
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
STANISŁAWIAK Wojciech
2009-06-23
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
STAWINOGA Bartosz
2006-07-06
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
STOLA Mateusz
2010-04-22
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SUCHECKI Adam
2009-10-24
MKL Myszyniec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SUWALSKI Krzysztof
2008-02-04
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SZASTAK Mateusz
2000-04-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ŚLIWIŃSKI Aleksander
2007-12-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
TOMALSKI Olaf
2008-10-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
TOMASZEK Dominik
2008-04-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
TSCHIRCH Krzysztof
1999-12-17
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WALASZEK Jakub
2009-07-19
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WANGLORZ Mateusz
2006-02-07
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
WAWROWSKI Dominik
2005-10-10
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
WIĘCEK Michał
2007-07-23
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
WIŚNIEWSKI Franciszek
2012-09-27
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
WÓJCIK Adam
2007-10-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WRÓBEL Maciej
2008-03-07
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
ZYGARYN Brian
2008-01-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ŻOGAŁA Jan
2009-11-19
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik