MALINOWSKA Wiktoria
2011-08-17
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRAKA Zofia
2009-05-02
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAGIŃSKA Wiktoria
2011-09-26
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAJERSKA Dominika
2011-03-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIAŁASZEWSKA Oliwia
2011-07-26
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIELIŃSKA Karolina
2009-09-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BOGUSZEWSKA Emilia
2011-04-06
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BOWTRUCZUK Magdalena
2010-06-20
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BURZYŃSKA Maja
2011-09-16
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BUSŁOWSKA Patrycja
2012-09-18
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BYKUĆ Oliwia
2012-08-03
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHOJNOWSKA Oliwia
2009-07-08
LKS Narew Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHOMKO Małgorzata
2008-10-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DˇBROWSKA Julia
2011-08-13
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DOBKOWSKA Aleksandra
2006-05-16
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DOBKOWSKA Daria
2008-04-04
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DZIESZKO Patrycja
2008-06-30
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
FAŁTYNOWICZ Julia
2009-07-26
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GILEWSKA Joanna
2011-01-15
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
HERMANOWSKA Julia
2010-03-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JANKOWSKA Natalia
2006-08-09
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JASIELON Julia
2009-04-03
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KAPLA Urszula
2009-04-23
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KARWOWSKA Milena
2012-07-18
LKS Narew Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KISZŁO Maja
2012-05-03
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KONDRACKA Lena
2011-04-15
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KOSSAKOWSKA Zofia
2011-01-31
LKS Narew Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KU¦MIERCZYK Michalina
2010-01-25
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MARCHEL Kornelia
2011-03-09
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MĘTEL Zuzanna
2010-01-27
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MIELECH Weronika
2008-02-04
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MILEWSKA Amelia
2010-01-06
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MILEWSKA Lena
2010-01-06
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MIRON Zuzanna
2010-05-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
OSTAPOWICZ Magdalena
2008-01-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
OSTROWSKA Zuzanna
2010-03-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
PASZKO Emilia
2010-01-02
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
PAULAKOWSKA Maja
2011-08-09
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
PAWLUCZUK Milena
2012-08-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
PUL Justyna
2009-06-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
RACZKOWSKA Gabriela
2006-07-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ROJSZYK Emilia
2011-05-10
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ROWIŃSKA Natalia
2011-11-13
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
RYNKIEWICZ Oliwia
2010-04-03
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
SAWICKA Hanna
2011-01-04
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
SAWICKA Zofia
2011-02-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
SIENKIEWICZ Magdalena
2011-07-23
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SKINDZIER Zuzanna
2011-05-12
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SMORCZEWSKA Pola
2009-11-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
STEUER Wiktoria
2012-04-18
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SUCHOCKA Karolina
2011-12-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SZYMCZAK Natalia
2010-02-14
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
ULIKOWSKA Sandra
2009-06-01
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
URYNOWICZ Maja
2011-05-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
WARAKOMSKA Joanna
2011-06-22
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
WIATR Amelia
2010-10-13
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
WISZOWATA Julia
2011-07-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
ZACHARZ Wiktoria
2006-02-19
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
ZAJKOWSKA Anna
2012-05-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ZALEWSKA Magdalena
2006-08-08
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ZDANOWICZ Urszula
2010-09-02
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ZIMNOCH Anna
2008-08-27
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ŻŁOBIKOWSKA Dominika
2009-12-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
ŻUKOWSKA Emilia
2011-04-17
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik