TARKOWSKI Kamil
1987-06-14
KS Sprinterzy.com Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ALBINIAK Leszek
1971-03-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BALAWEJDER Sebastian
2010-11-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANACH Konrad
1985-12-11
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIELECKI Jakub
2007-10-03
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIERNAT Franciszek
2008-11-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BRĄGIEL Krzysztof
1987-01-23
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CENA Marek
2011-08-10
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
COULIBALY David
2006-09-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZARNECKI Jakub
2012-06-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CZYŻ Radosław
1988-01-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DANKÓW Antoni
2009-05-06
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DEPTA Sebastian
2011-04-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DZIADKOWIEC Jakub
2008-11-29
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
FENDER Filip
2009-06-15
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
FILICIAK Antoni
2008-12-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GAIK Teodor
2006-07-03
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GOCAL Aleksander
2008-12-04
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GOŁĘBIEWSKI Marek
1988-04-16
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JABŁOŃSKI Łukasz
1986-05-13
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JANCZAK Artur
1986-03-28
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JANISZEWSKI Franciszek
2007-05-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JARCZYK Wojciech
1994-06-25
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JASEK Tymoteusz
2009-02-13
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JENDRZEJ Adam
1979-11-14
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KACZMAREK Oskar
2011-09-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KLIMCZAK Nikodem
2010-05-10
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOCHMAŃSKI Adam
2011-04-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KOCZKODAJ Wojciech
1998-08-29
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KORCZYK Mikołaj
2009-07-10
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOZIK Mariusz
2008-06-17
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KRUPA Bartłomiej
1998-05-26
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KULPIŃSKI Bartłomiej
2008-10-30
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KURCZ Tadeusz
1974-10-27
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KWACZAŁA Oliwier
2005-07-14
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
LEŚNIOWSKI Piotr
2007-06-21
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
LOCH Maciej
1985-05-23
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
LUBOWIECKI Tomasz
2006-05-13
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
ŁĘCZYCKI Artur
2000-02-05
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MATUSIK Adam
2011-10-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MENDOZA TORRES Jan Ferrer
2009-02-25
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MENTLEWICZ Jakub
2009-12-16
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MISTEREK Mateusz
2005-07-04
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MŁYNARCZYK Wojciech
2007-03-05
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MUCHA Michał
2008-01-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
NIECIECKI Adam
1987-05-14
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
NOCUŃ Adam
1970-03-11
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
OSZAJEC Bartłomiej
2010-05-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
PIÓRECKI Karol
2007-03-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
POLCZAK Łukasz
1985-03-10
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
POZYCHANIUK Vladyslav
2007-10-30
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
PRACUCH Kajetan
2008-04-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
PRZETACZNIK Adrian
2007-09-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
RODENKO Kamil
2010-01-02
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
RYSIO Tomasz
1988-02-11
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SETLAK Michał
1999-09-28
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
STASZEK Igor
2009-05-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
STAWIARZ Jan
2007-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
STOLARSKI Jakub
2000-06-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
STRYCZEK Sławomir
2013-04-18
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
SZELĄG Mikołaj
2007-01-31
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
SZOPA Piotr
2008-11-25
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
SZUMOWICZ Krzysztof
2008-08-26
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
SZYMCZYK Szymon
2003-01-06
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ŠULO Milo
2011-10-18
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
TEREMBUŁA Maciej
2007-05-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
TĘCZA Damian
1985-04-24
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
TOMCZAK Cezary
1987-04-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
WATYCHA Aleksander Daniel
2007-06-12
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
WĄSACZ Jakub
2011-10-27
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
WĄSACZ Szymon
2007-11-23
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
WĄSOWICZ Maciej
2006-10-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
WIDEŁ Marek
1968-01-26
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
WIERZBICKI Jacek
1983-01-11
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
WILK Miłosz
2014-02-08
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
WITEK Igor
2007-12-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
WOJTAS Bartosz
2007-07-05
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
WOJTKOWSKI Jan
1986-09-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
WOJTKOWSKI Maciej
1988-02-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
ZNYK Stanisław
1984-10-11
UKS GOK Zduny
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik