KAPU¦CIŃSKI Krzysztof
2010-01-26
CKS Budowlani Częstochowa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BALCEREK Błażej
2011-04-01
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARTUSEK Patryk
2009-07-21
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRYŁA Kajetan
2010-11-09
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BRZUSZEK Kuba
2009-03-26
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHĘCIŃSKI Tomasz
2010-04-16
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHOMICZEWSKI Jakub
2011-10-02
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHRAPEK Wiktor
2009-03-18
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CYGANEK Damian
2009-06-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZAJOWSKI Jakub
2009-06-30
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CZYŻ Paweł
2009-02-04
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
EFA Kostiantyn
2010-01-07
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
FURMANIUK Piotr
2010-12-07
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GRZELAK Bartosz
2010-11-24
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GRZESIAK Ignacy
2009-04-16
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GRZYWACZ Tomasz
2010-06-10
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
HAJDUK Kacper
2009-01-05
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
HERBU¦ Bartłomiej
2010-01-09
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
HUCZEK Wiktor
2012-04-02
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JANKOWSKI Bartosz
2009-04-07
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KACPERSKI Kacper
2009-06-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KACZMAREK Jan
2009-01-24
UKS Dziesi±tka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KANCLERZ Kamil
2010-12-24
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KARPAŁA Adrian
2011-11-14
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KLE¦TA Patryk
2012-02-25
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KORZENIOWSKI Maksymilian
2009-05-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KREGULEWSKI Fabian
2010-03-19
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KSIˇŻEK Jakub
2010-04-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KUTYBA Kacper
2010-03-30
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MACHAŁA Tomasz
2010-04-14
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MARYJOSZ Przemysław
2008-07-10
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MATUSZNY Piotr
2009-05-27
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MAZIK Franciszek
2010-01-21
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MAZUR Adam
2010-07-24
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MICHNIK Mateusz
2009-09-23
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
NAJMAN Bartłomiej
2009-11-08
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
NOWAK Karol
2010-03-03
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
OCHNIO Szymon
2009-08-27
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
OWCZARZ Nikodem
2010-04-25
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
PAWŁOWSKI Wojciech
2009-04-04
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
PIECHOTA Adam
2009-01-23
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
PYTEL Borys
2011-11-08
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
SOBOTA Konrad
2009-02-11
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
STASIAK Tymoteusz
2010-01-09
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
STAWINOGA Piotr
2009-06-26
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
STOLA Mateusz
2010-04-22
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
SUWALSKI Paweł
2011-08-17
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SZPERKA Wiktor
2010-08-27
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SZUFLA Daniel
2012-01-14
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SZYJKA Jakub
2010-09-27
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SZYMURA Franciszek
2010-01-28
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
¦WIACZNY Alex
2010-06-22
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
TOMCZAK Mateusz
2011-04-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
WˇTROBA Tymoteusz
2009-01-12
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
WIECZOREK Adrian
2001-05-09
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
WRÓBLEWSKI Paweł
2008-09-15
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
ZIĘTAL Adam
2010-10-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik