WOJTOWICZ Wiktoria
2013-07-17
MUKS Gim 2 Nysa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAŃKOWSKA Natalia
2012-01-17
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARAN Milena
2012-09-28
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BEDNARZ Zuzanna
2014-03-27
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DYTKO Lena
2012-01-07
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GARBOWSKA Natalia
2013-05-03
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GONSIOR Amanda
2012-12-23
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
IGNERSKA Urszula
2012-02-19
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
JANKIEWICZ Natalia
2012-10-17
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
JAROSZCZYK Karolina
2012-01-21
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KOWALIK Martyna
2014-06-10
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KUCHARSKA Natalia
2012-06-20
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
MAJDAŃSKA Nina
2013-01-27
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
OLOŚ Teresa
2012-08-27
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
OŚRÓDKA Kaja
2013-12-21
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
PAŁUBSKA Nadia
2014-01-20
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
PEART Natalia
2013-10-08
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
SAJDAK Hanna
2013-04-25
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
SOBOTA Zuzanna Wiktoria
2013-02-10
LKS Zarzewie Prudnik
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
ŻYZNOWSKA Milena
2014-03-12
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik