NIEDOBA Jan
2012-02-03
UKS-MOS Opole
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARDZIK Bruno
2013-04-16
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BEDNARZ Wiktor
2012-03-08
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BOROWSKI Marcel
2012-03-10
Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BRZÓSKI Szymon
2012-06-28
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BUCZKOWSKI Łukasz
2011-09-14
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DŁUGOSZ Bruno
2012-02-28
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DULNIAK Sebastian
2012-01-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DZIUBAŁTOWSKI Oskar
2013-04-09
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DZIURGOT Kamil
2012-09-12
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
FIDOT Mateusz
2011-01-18
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
FILIPOWICZ Filip
2012-01-01
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
FLORCZAK Grzegorz
2013-09-28
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GATZ Mateusz
2012-12-15
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GRĘDA Sławomir
2011-02-18
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
HUDYMA Franciszek
2013-10-31
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JASTRZˇBEK Jakub
2012-09-10
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JAWORSKI Bartosz
2012-08-08
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JELEŃ Jakub
2012-09-18
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JĘDROCHA Konrad
2012-08-26
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KOŁODZIEJ Tymon
2012-02-13
Opolskie
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KONEFAŁ Mateusz
2012-01-06
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KUBAS Wiktor
2012-09-15
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
LEONCHUK Oleksii
2012-11-24
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MACKIEWICZ Jakub
2012-05-04
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MACZURA Miłosz
2013-03-11
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MAJCHER Adam
2013-01-25
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MALCZYK Mikołaj
2012-03-29
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MICHAŁOWSKI Piotr
2013-03-09
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MUSZAK Oskar
2012-04-01
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
NOWAKOWSKI Jędrzej
2013-03-18
Łódzkie
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
OLCHAWA Oskar
2011-03-05
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
OLEKSÓW Maciej
2012-03-23
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
OPANOWSKI Krzysztof
2012-05-02
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
PAŁUBSKI Szymon
2011-12-12
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
PASTUSZKO Aleksander
2012-04-02
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
PAWŁOWSKI Filip
2012-08-17
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
PIERZCHAWKA Krystian
2014-04-15
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
RETMAŃCZYK Dominik
2011-03-28
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
RYBOL Marcel
2012-04-15
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
SADOWSKI Leon
2012-11-02
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
SAMSEL Adam
2012-10-19
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
SARNA Oskar
2012-01-03
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
SÓJKA Stanisław
2012-02-02
Mazowieckie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
STANISŁAWCZYK Michał
2012-06-26
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
STEFANIAK Jan
2012-01-01
niest. ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
SZEWCZYK Michał
2012-05-04
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SZYSZAK Michał
2012-09-06
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
TOKARSKI Marcel
2012-09-19
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
WALCZAK Szymon
2012-04-16
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
WIECZOREK Miłosz
2012-08-03
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
WILMAN Maciej
2012-10-12
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
WOJEWÓDZKI Jakub
2012-05-06
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
WOJTOWICZ Jakub
2012-02-27
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
WOSIAK Piotr
2012-05-29
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
WRÓBEL Jakub
2011-05-29
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
ZAŁĘCZNY Tymoteusz
2012-10-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik