ŚWITAŁA Hanna
2012-12-22
LKS MOSiR Sieradz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BABEROWSKA Anna
2011-04-02
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIAŁAS Maja
2011-09-19
LKS Zuza Running Team Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CEGLARZ Maja
2012-08-08
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHABIŃSKA Łucja
2012-12-25
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHLEBNA Alicja
2011-09-21
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
COMBER Amelia
2005-09-28
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZAJKA Maria
2012-10-21
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CZAJKOWSKA Lena
2012-01-07
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DZIANACH Zuzanna
2012-04-05
LKS Zuza Running Team Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
ERTMAN Natalia
2011-02-25
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GĘBICZ Aleksandra
2011-03-26
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GREMBLEWSKA Gabriela
2011-12-20
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GRUSZKA Nikola
2012-06-06
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GRZECHNIK Alicja
2012-01-01
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
HOJKA Aleksandra
2012-01-26
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JAROS Anna
2012-01-01
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JURA Maja
2012-04-13
LKS Zuza Running Team Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KAMYSHNIA Khrystyna
2011-01-02
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KRAWCZYK Marta
2011-01-07
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KUBIACZYK Aleksandra
2011-01-08
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KULAWIAK Nadia
2011-05-24
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
LASKUS Kamila
2011-03-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MIKSIEWICZ Martyna
2008-07-23
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MIZIA Antonia
2012-06-15
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
PAKUŁA Łucja
2011-01-21
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
PAŁĄGIEWICZ Martyna
2010-05-12
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
PIETRUSZCZAK Maja
2012-05-23
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
POKORSKA Wiktoria
2011-09-15
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
SIEWIERA Iga
2012-08-23
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
SKORZYŃSKA Kalina
2011-05-01
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
SKOTNICKA Róża
2012-04-17
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SKROBEK Kornelia
2012-01-21
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SOBIENIAK Oliwia
2012-05-11
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
SZARY Ida
2009-06-03
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
TAJSTER Lena
2011-06-29
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
UZNAŃSKA Anna
2011-09-26
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
WALKIEWICZ Lena
2012-05-20
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
WIERZBICKA Maria
2011-09-14
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
WIŚNIEWSKA Maria
2011-09-22
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik