STRZYŻEWSKA Zuzanna
2014-05-17
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
AUGUSTYNIAK Amelia
2013-05-11
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BANASZAK Agata
2014-06-23
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARTOSZAK Wiktoria
2014-10-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUCZKOWSKA Hanna
2013-08-12
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ĆWIKLIŃSKA Anna
2013-04-18
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
KAWKA Wiktoria
2014-01-22
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
KOLMER Iga
2014-05-31
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KONDRATOWICZ Izabela
2013-05-11
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KOWALEWSKA Julia
2013-04-25
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KOWALSKA Zuzanna
2014-04-13
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KRUMPLEWSKA Dorota
2013-04-04
MKS MOSiR Kętrzyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KWIATKOWSKA Lena
2013-05-03
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
MAJKOWSKA Julita
2014-02-05
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
MˇKA Natalia
2014-06-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MIESZCZAK Zofia
2013-01-15
Lekkoatletyczne Sadki
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MRÓZ Pola
2013-10-06
UKS LA Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
PRZYSTAŁOWSKA Anna
2013-02-27
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
ROMAŃSKA Barbara
2013-12-20
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
SCHILER Anna
2014-04-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
SZPOJDA Lena
2014-02-14
Lekkoatletyczne Sadki
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
TRZCIŃSKA Wiktoria
2014-08-14
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
URBAŃSKA Julia
2013-07-26
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
WARUSZEWSKA Maja
2012-01-04
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
WISNIEWSKA Nadia
2013-05-25
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
WÓJCIKOWSKA Lena
2013-10-23
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik