ŁUSZCZKI Oliwier
2009-02-19
GKS Cartusia Kartuzy
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BIAŁOWĄS Jakub
2009-01-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BORECKI Antoni
2005-10-11
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CHOSZCZ Bartłomiej
2010-07-03
UKS Neptun Rokity
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DAWIDOWSKI Tomasz
2010-11-17
UKS Neptun Rokity
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DOWBUSZ Maciej
2009-12-06
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DYŃKA Aleks
2010-01-13
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
FEISTER Szymon
2009-08-28
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GAJ Mateusz
2009-01-02
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GRZYBOWSKI Maciej
2010-09-25
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
HINZ Adam
2009-02-10
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JANICKI Jan
2010-09-22
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JANKOWSKI Bartosz
2009-04-07
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
JANKOWSKI Piotr
2009-03-17
UKS Jedynka Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KARGUL Mateusz
2010-03-04
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KARWASZ Miron
2010-08-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KITOWSKI Franciszek
2009-02-26
SKL Filippides Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KLUK Dawid
2010-04-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KŁOPOTEK Adam
2010-04-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KOLASA Karol
2008-04-24
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KORPOWSKI Sebastian
2010-04-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KOWNACKI Juliusz
2009-06-08
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KRYGER Patryk
2009-03-24
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KRYGER Paweł
2010-10-20
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KULCZYŃSKI Julian
2010-04-30
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KWIATKOWSKI Marcin
2008-05-29
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KWIDZIŃSKI Eryk
2009-08-13
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
LAMAŃSKI Wiktor
2010-01-25
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
LIETZ Kajetan
2010-11-13
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
LUBAŃSKI Wiktor
2009-06-12
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ŁĘGOSZ Stanisław
2010-05-25
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MACHCIŃSKI Ignacy
2009-11-01
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MAŁECKI Remigiusz
2010-01-14
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
METERA Konrad
2009-05-22
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MIOTK Mateusz
2009-01-06
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MUCHNICKI Mikołaj
2010-11-05
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
OKARMUS Jakub
2010-07-16
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
OKRUCIŃSKI Aleksander
2008-07-03
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
OLEKSY Mateusz
2009-06-23
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
OSTROWSKI Konrad
2010-01-05
SKL Filippides Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
PAWŁOWSKI Alex
2010-08-06
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
PIPIÓRKA Bartosz
2010-02-24
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
PODLASIŃSKI Aleksander
2009-03-21
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
POTKA Nicolas
2010-06-07
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PYTYŃSKI Igor
2010-10-07
KS Pro Athlete Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
ROGIŃSKI Tyberiusz
2009-07-29
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
RYBARCZYK Paweł
2009-01-21
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SCHMIDT Artur
2010-10-29
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SERKOWSKI Samuel
2009-01-22
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SINKO Wiktor
2009-03-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
STOLC Leon
2010-08-20
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SZEWCZYK Franciszek
2010-04-29
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SZOPIŃSKI Piotr
2009-10-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
TACZYŃSKI Tymoteusz
2010-04-19
RKS Lech Rypin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
URBAŃSKI Sebastian
2009-04-28
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
WALAS Daniel
2009-09-25
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
WIŚNIEWSKI Jan
2010-05-18
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
WSZELAK Filip
2007-12-13
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik