WIENCZONEK Aleksander
2012-01-07
ULKS Skoczek Pogórze
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMOWICZ Bartosz
2012-07-16
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKI Jan
2011-06-21
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ALBECKI Paweł
2011-10-14
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANTONIEWICZ Paweł
2011-02-02
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BOGDANOWICZ Marcin
2012-10-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DRĄG Jędrzej
2011-05-12
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
EKIEL Olaf
2014-03-14
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GRABOWSKI Oskar
2013-06-05
Olimpia Osowa Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
JASKULSKI Marcin
2012-12-07
UKS Siódemka Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KARGUL Mateusz
2010-03-04
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KARTUSZYŃSKI Jakub
2011-01-24
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KORZENIEWSKI Maciej
2011-03-29
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KRYGER Paweł
2010-10-20
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
LEPAK Filip
2011-12-23
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MICHALSKI Ignacy
2011-07-08
DKS Powiśle Dzierzgoń
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
NIERZWICKI Aleksander
2012-02-01
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
PARCHEM Nikodem
2012-10-21
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PIERNICKI Andrzej
2012-06-28
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PIPIÓRKA Jakub
2011-04-14
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
PUDLIŃSKI Mikołaj
2012-12-18
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
RYMASZ Ireneusz
2012-11-28
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
SERAFIN Michał
2010-05-04
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SIENIEK Jakub
2012-12-08
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
SKOCKI Kamil
2011-01-07
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SOWA Konrad
2012-03-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
TYCZKA Kacper
2011-06-11
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
WIESE Alex
2011-05-13
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ZAWADA Jerzy
2012-08-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik