FORYŚ Natalia
2010-09-12
UKS Tempo 5 Przemyśl
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANTONIK Izabela
2011-02-14
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAJOR Olivia
2009-09-03
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRZYSKA Karolina
2008-05-22
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUTRYN Milena
2010-06-18
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHUDOMENT Martyna
2011-04-03
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHUDZIK Aleksandra
2010-03-01
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DŁUGOSZ Dominika
2010-08-19
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DOBEK Justyna
2010-08-05
LA WIR Czarna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DUDEK Alicja
2012-12-17
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DUSZCZYK Zuzanna
2010-03-11
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
FILICHA Ada
2010-10-04
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
FOŁTA Julia
2012-03-16
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GAWEŁ Liliana
2010-03-13
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GOŁĘBIOWSKA Agnieszka
2011-10-25
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GRZYBOWSKA Lena
2010-04-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JASIŃSKA Kinga
2006-12-19
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KACZARA Jagoda
2012-10-24
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KAPICIAK Maja
2012-11-07
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KASPERKOWICZ Milena
2013-12-13
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KHOKHERCHAK Albina
2009-11-08
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KIELAR Kamila
2011-02-24
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KOPEĆ Rozalia
2009-06-04
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KOSIOROWSKA Kamila
2009-01-27
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
LIPUT Julia
2013-07-04
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
LORENC Antonina
2009-09-21
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
ŁUKASIK Diana
2010-11-12
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MALINOWSKA Kinga
2012-06-20
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MOROZ Martyna
2009-07-30
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
NAZARCZUK Lena
2010-04-26
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
PEREŚLUCHA Lena
2013-05-27
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
PIERZCHAŁA Natalia
2010-05-26
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
PITERA Sylwia
2009-07-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SEWERYN Natalia
2012-03-16
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
SOWA Róża
2012-04-30
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
STEC Daria
2010-10-17
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
STRĘCIWILK Lena
2012-11-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SZAŁAJKO Marcelina
2009-01-27
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SZEPIENIEC Zofia
2011-11-10
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
ŚMIETANA Lena
2010-02-24
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
WACHTA Iga
2009-10-29
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ZABAWA Eliza
2010-05-25
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ZAJĄC Sabina
2010-01-26
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
ZASOWSKA Jagoda
2010-06-09
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ZIAJA Martyna
2010-11-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
ZIELIŃSKA Hanna
2012-05-22
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik